Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nie je im to jedno. Príklady Slovákov, ktorí zbierajú odpad v prírode

20.03.2019 | Jozef Tvardzík

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

20.03.2019 | gejza77

tohto roku som už štyri víkendy trávil na prechádzke po bratislavských lesoch s vrecom na odpadky, ale netušil som, že je nutné to vykričať do celého sveta ...... svet sa zbláznil ....

20.03.2019 | Emasculate

True unsung heros. Klobuk dole a dik.

Treba ich poslat do parlamentu a na urad vlady, ten ludsky odpad tam je sice toxickejsi nez cokolvek co predtym vyzbierali, ale o to bude lepsi pocit satisfakcie ked sa to odnesie do spalovne.

20.03.2019 | Frayer

je to prikladne, ale treba zatlacit na system aby produkoval menej plastoveho odpadu.

21.03.2019 | rarsok

Keby sa produkovalo aj o polovicu menej plastoveho odpadu, to neznamena, ze by ho bolo o polovicu menej zahodeneho v prirode. Navyse odpad sa hromadi viac tam, kde uz nejaky je, najlepsie je pozbierat, ked je ho este malo.
Lepsie je zahodena plastova flasa ako zahodena a rozbita skenena flasa niekde v prirode.

21.03.2019 | Emasculate

Pičus ryžus. Oceany by neboli v takej srachke v akej su keby boli plne sklennych flias namiesto plastoveho odpadu.

21.03.2019 | chr

A nie sú sami . Každý rok , keď je dobré počasie , chodíme do Veľkej Fatry odvážať odpad . Staráme sa tam o starý salaš. A neverili by ste koľko odpadu sa tam navláči za rok. Bližšie info viď link.


https://www.peter-c...#!

21.03.2019 | IvanPe

Mili Hashtag-aci, prosim pridte aj do Dubravky poupratovat, na niektorych stromoch uz dozrievaju plastove sacky a v krikoch sa schovavaju papiere, nie a nie pohnojit nasu Matičku.
Starosta byvajuci v Zahorskej sice vyhral volby s podporou, za ktoru by sa ani Gustav Husak (je Dubravcan) nemusel hanbit (90%), ale pri mnozstve povinnosti mu nahodou uslo to mnozstvo “kvitnucich” stromov a nikto mu to nenahlasil, sviniari ako keby nemali nanho sukromne cislo, ved on teraz robi politiku u Valu, tak co!
Sucasne sa ospraveldnujem ak som nieco neuviedol presne alebo som pouzil nadsazku. Stromy naozaj nie su obetou chemtrails a plasty na nich nekvitnu, teda okrem Dubravky.
Tak prosim Hashtagaci, pridte aj k nam, 200 zamestnancov moestneho uradu nestiha.