Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Superhrdinka milionárkou. Najlepšie platenou herečkou je Johanssonová

17.08.2018, 12:00 | ČTK

Vďaka úlohe v superhrdinovskej sérii Avengers sa Američanka Scarlett Johanssonová dostala na vrchol rebríčka najlepšie platených herečiek časopisu Forbes. Tridsaťtriročná S. Johanssonová si od 1. júna 2017 do 1. júna 2018 zarobila 40,5 milióna dolárov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

milionári

Podľa výpočtov Forbes S. Johanssonová za posledné mapované obdobie zvýšila svoje príjmy na štvornásobok. Americkú herečku ste mohli tento rok vidieť vo filme Avengers: Infinity War, ktorý celosvetovo zarobil cez dve miliardy dolárov. S. Johanssonová stvárňuje postavu Black Widow, ktorá sa na plátna vráti zase budúci rok.

Angelina Jolie sa dostala na druhé miesto s ročným zárobkom 28 miliónov dolárov, tretia Anistonová zaznamenala príjmy vo výške 19,5 milióna dolárov. Agentúra Reuters podotkla, že 49-ročná herečka z Los Angeles stále žije aj z príjmov za sitcom Priatelia, peniaze brala v uplynulých mesiacoch tiež za niekoľko reklamných kontraktov.

Neprehliadnite

Prvú päťku dopĺňajú Jennifer Lawrenceová, ktorá rebríčku kraľovala v rokoch 2015 a 2016, a Reese Witherspoonová. Emma Stoneová, ktorá bola vlani na vrchole rebríčka s 26 miliónmi dolárov, tento rok zostala za prvou desiatkou. V tej sú ešte Mila Kunisová, Cate Blanchettová alebo Gal Gadotová.

Forbes uviedol, že v dôsledku malého počtu ženských rolí nemajú hviezdy toľko príležitostí zarobiť si veľké peniaze. Len u dvoch herečiek tento rok nezdanený príjem prekonal hranicu 20 miliónov dolárov, zatiaľ čo vlani boli tri a predvlani štyri.

Rebríček najlepšie zarábajúcich hercov by mal Forbes publikovať budúci týždeň. Minuloročným kráľom sa stal Mark Wahlberg s príjmom 68 miliónov dolárov.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy milionári

Diskusia (0 reakcií)