Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Toto sú najlepšie reštaurácie na Slovensku za rok 2019

22.03.2019, 13:00 | Jarmila Horváthová | © 2019 News and Media Holding

Pred niekoľkými dňami vyhlásil TREND najlepšie reštaurácie, hotely a penzióny Slovenska pre rok 2019. Dnes si predstavíme „créme de la créme“ slovenskej gastronómie.

  • Tlačiť
  • 0

Podniky, ktoré dostali minimálne 17,5 alebo viac bodov z 20 a boli ocenené aj na slávnostnom večere počas konferencie Horeca Manažment v Grand Hoteli Bellevue vo Vysokých Tatrách. V rámci zhodných bodov sú reštaurácie uvádzané v abecednom poradí. Prinášame vám prehľad najlepších reštaurácií Slovenska podľa TREND TOP reštaurácie a hotely 2019.

Globo restaurant and wine bar, Bratislava - 18,5 boda

GloboZdroj: Jarmila Horváthová

Nováčik na najvyššej priečke, projekt vinára Petra Matyšáka v krásnych historických priestoroch v centre mesta. Kuchyni šéfuje jeden z najlepších slovenských šéfkuchárov Braňo Križan a čaruje (ale chutne) aj s naozaj netradičnými surovinami. O vína a chod reštaurácie sa zase stará najlepší slovenský somelier s bohatými skúsenosťami zo zahraničia Dominik Baránek.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 12
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 0

Tagy Horeca Manažment, najlepšie reštaurácie, Trend TOP reštaurácie a hotely 2019

Diskusia (0 reakcií)