Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Toto sú najlepšie hotelové vonkajšie bazény u nás

16.08.2019, 13:00 | Jarmila Horváthová | © 2019 News and Media Holding

Letná dovolenka znamená pre našincov, ktorí chodia na dovolenky, väčšinou more, ale slovenské prázdninové wellness hotely sa na nezáujem hostí nemôžu sťažovať – najmä tie, ktoré majú wellness poňatý veľkorysejšie a s vnútorným bazénom, v ktorom sa dá zaplávať si.

  • Tlačiť
  • 1

Na Slovensku je ale aj pár hotelov, ktoré majú okrem vnútorného aj vonkajší bazén. Keďže na nasledujúce dni ešte hlásia príjemné počasie, ktoré dovoľuje aj kúpanie sa vonku, vybrali sme tie najlepšie hotely ponúkajúce túto možnosť.

Amade Chateau, Vrakúň

Vrakún -bar pri bazéneZdroj: Jarmila Horváthová

Na začiatok to najfajnovejšie z najfajnovejšeho. Päťhviezdičkový hotel na Žitnom ostrove má aj krásny vonkajší areál s plaveckým bazénom. Servis je tu ako nikde na Slovensku, na ležadlo nás odprevadili, pripravili nám ho na relax, priniesli džbán citronády a potom ešte aj osviežujúcu ovocnú polievku. Areál sa dá využiť, aj keď nie ste v hoteli ubytovaní, vstup majú aj hostia zvonku. Lepšie si ale urobiť rezerváciu, lebo kapacita je obmedzená.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 8
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 1

Tagy hotely, wellness