Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Toto sú najlepšie hotely na dovolenku na Slovensku

07.06.2019, 13:00 | Jarmila Horváthová | © 2019 News and Media Holding

Prázdniny začínajú až o tri týždne, ale pre mnohých je už jún mesiac dovoleniek. Rekreácia na Slovensku je síce pre väčšinu Slovákov „až“ druhou alebo treťou možnosťou, lebo more hrá v lete v dovolenkových zvyklostiach Slovákov prím. Ale o tom, že je obľúbená, svedčia plné hotely v prázdninových lokalitách a to najmä tie štvor- a viachviezdičkové.

  • Tlačiť
  • 0

Vybrali sme tie, ktoré sú podľa nás najlepšie – vychádzali sme pritom z hodnotení TREND TOP reštauráce a hotely 2019.

Hotely sme rozdelili podľa regiónov – asi nie je prekvapujúce, že najviac sme ich našli vo Vysokých Tatrách, ale výborné prázdninové hotely nájdete vo všetkých častiach Slovenska, od Malých Karpát až po Domašu. V prvej časti nášho výberu sme vybrali hotely v slovenských horách.

Vysoké Tatry

Grand Hotel Kempinski High Tatras, Štrbské Pleso

Kempinski Tatry Deluxe Room Valley ViewZdroj: Kempinski

Na úvod hotel pre tú najnáročnejšu klientelu, ktorý má, ako sa hovorí všetkých 5P. Polohu na brehu Štrbského plesa s krásnym výhľadom, nachádza sa v krásnej zrekonštruovanej historickej budove a jedinečný  „hardware“ dopĺňa ochotný personál. Výsledok – hotel je počas celých 10 rokov existencie na čele rebríčka slovenských hotelov a je aj najlepšie hodnoteným európskym hotelom siete Kempinski čo sa týka kvality služieb a spokojnosti hostí v roku 2018.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 12
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 0

Tagy hotely, Prázdniny, Trend TOP reštaurácie a hotely

Diskusia (0 reakcií)