Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V hoteloch bude testovať bazény a zarobí. Vypísali zaujímavý inzerát

22.06.2019, 09:16 | TREND.sk

Portál na recenzovanie hotelov Hotels.com vypísal inzerát na človeka, ktorého pracovnou náplňou bude cestovanie po Spojených štátoch a testovanie bazénov. Pôjde o slušne platenú letnú prácu.

  • Tlačiť
  • 1

Práca, ktorú označili ako „Poolhop“, je jednoduchá – zamestnanec si sadne k bazénu, bude popíjať koktaily a ovocné drinky, spraví niekoľko fotiek na Instagram a celkovo rozšíri výsledky svojich pozorovaní ostatným potenciálnym hosťom. Fotografie a jeho bazénové recenzie sa objavia na hotelovom portáli a na viacerých sociálnych sieťach.

Neprehliadnite

Poolhop bude musieť cestovať naprieč celou krajinou vrátane miest ako Florida, Las Vegas, Los Angeles, Havaj, New York či Colorado Springs. Web sľubuje novému človeku mzdu vo výške 10-tisíc dolárov, rovnako vyplatí náklady na cestovanie a ubytovanie, dodáva portál Fast Company.

Hotels.com chce nájsť svojho nového človeka do 25. júna

  • Tlačiť
  • 1

Tagy bazén, hotely, práca