Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Severnej Kórei stojí luxusné zimné stredisko, ktoré takmer nik nevyužíva

27.04.2017 | ČTK

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

28.04.2017 | Emasculate

Propagandou do boja proti propagande.

Je pravdepodobne ze viac ako 40 percent americanov je podvizivenych, ak je podvyziva stale definovana ako nedostatok potrebnych makrozivyn, vitaminov a mineralov. Tych korejskych 40 percent je odkial? Odhad zo satelitu?

Kuriny a neodhrnute cesty...to iste by sa dalo napisat aj o slovensku, mantaci. To ze sa odrha v korei lopatami, tam tam niekto stal a pozeral, ze naozaj to tak robia?

Aj na slovensku je "infrastruktura v zalostnom stave".

Este tot par rokov do zadu sme mali vylepenu fotografiu nasho vodcu gasparovica v kazdej jednej skolskej triede a statnom urade. Tak co sa tu posmesne odbavujeme na ich fotografiach vodcov.

Ak je v jeden den len sto ludi na svahu, znamena to ze aj celorocna navstevnost musi byt spochybnovana? Lyzoval som v jasnej v marci, ani tych sto ludi na svahu nebolo.

Bez srandy, toto je hlboko pod urovnou Zem a vek. ;)

28.04.2017 | Balt

Tak preto zakazujú turistom fotiť bežný život v Severnej Kórei, aby sme nevideli ako dobre sa tam majú a nezačali sa tam hromadne sťahovať.

28.04.2017 | Sobansky

Takmer o každej krajine sa môžme osobne presvedčiť, či to čo o nej píšu je v súlade s našou skúsenosťou. O Severnej Kórei však ani bežný cestopisný dokument neexistuje. Prečo je tomu tak, keď každá normálna krajina chce sama seba propagovať kvôli cestovnému ruchu? Každý pokus o obhajobu režimu stojí na vode práve kvôli tomuto faktu.

28.04.2017 | Rado001

http://www.kldr.info... Mne to uplne staci na vytvorenie obrazu.

28.04.2017 | fab0

Preto Severni Korejci stale prijimaju potravinovu pomoc?
A skus si trochu obnovit gramatiku...aspon y/i...lebo tvoj prispevok je presne na urovni Zjem aj vlek...

02.05.2017 | sunkaster1

a odkial vies, ze si tento prispevok napisal ty?

28.04.2017 | Rado001

Tam sa asi necaka na vlek.