Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

RSS kanály TREND.sk

Zoznam RSS kanálov

Samostatné RSS kanály majú všetky zoznamy článkov podľa kľúcových slov (napr. Európska komisia) a zoznamy článkov autora (napr. Marián Leško).

Čo je RSS?

RSS je spôsob, ako si pohodlne udržiavať prehľad o nových článkoch na weboch, ktoré vás zaujímajú. Ak si nainštalujete tzv. RSS reader (alebo internetový prehliadač so zabudovanou čítačkou RSS), získate permanentý prehľad o najnovších článkoch bez toho, aby ste museli pravidelne navštevovať eTREND a hľadať, či nepribudlo niečo nové.

RSS reader pravidelne, v používateľom zadaných intervaloch, kontroluje obsah RSS stránky servera. Ak na nej pribudli nové články, zobrazí titul článku a krátku anotáciu s linkou na plný text. Zabudovanú čítačku RSS kanálov majú aj všetky najpoužívanejšie internetové prehliadače Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Opera alebo Safari.

Hlavný kontakt - redakcia

Tel.: (02) 32 153 111
Všetky emailové kontakty

Kontakt pre predplatiteľov

Eva Fráterová
Tel.: (02) 3215 3121-2
E-mail: trendpredplatne@newsandmedia.sk

Kontakty pre inzerentov

Všeobecné dopyty: inzercia@newsandmedia.sk

Ladislav Ollé, Head of B2B
+421 907 717 044, ladislav.olle@newsandmedia.sk

Miroslav Klimo, Digital Sales (Key Accounts)
+421 915 891 358, miroslav.klimo@newsandmedia.sk