Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

25 najlepších Black Friday zliav aké sme našli. Aj od Applu

29.11.2019, 10:00 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Hoci takmer všetky obchody si výpredaj Black Friday urobili už takmer od začiatku tohto mesiaca, ten oficiálny Black Friday je až posledný novembrový piatok. A keďže ide o americkú tradíciu, najviac týchto zliav sme našli na Amazone.

  • Tlačiť
  • 1

Netreba sa obávať, na spoločnom európskom trhu sa z nemeckého alebo aj anglického Amazonu nakupuje rovnako ako z bežného slovenského e-shopu. Len s tým rozdielom, že teraz tam nájdete aj viacero ozaj nevšedných zliav. Pár sme ich našli aj u domácich predajcov. Toto je 25 najzaujímavejších, hlavne z oblasti čiernej a IT techniky.

 
Samsung Galaxy S10+ (699 eur, bežne od 850 eur)

Stále aktuálnu vlajkovú loď od Samsungu netreba predstavovať. A za takúto unikátnu cenu by si ju záujemcovia nemali nechať ujsť. Ide o verziu s 8 GB operačnej a až 512 GB internej pamäte. Navyše v špeciálnej Amazon verzii, na ktorú sa viaže záruka až 36 mesiacov.

Samsung Galaxy S10+Zdroj: Samsung

b

Sennheiser HD 599 (99 eur, bežne od 180 eur)

Len pred pár dňami sme tento model zahrnuli do prvého výberu ozajstných Black Friday zliav, lebo boli za lákavých 138 eur. A teraz v čiernej farbe klesli dokonca na stovku. Bavíme sa pritom o extra pohodlných polootvorených Hi-Fi slúchadlách od renomovaného nemeckého výrobcu.

Sennheiser HD 599 čierneZdroj: Sennheiser

 
ViewSonic PX747-4K (780 eur, bežne od 1 000 eur)

Ak na to máte vhodnú obývačku, tak niet lepšieho filmového zážitku ako pri projektore a plátne. Teraz si môžete zadovážiť projektor dokonca so 4K rozlíšením za menej ako osem stoviek. Pravdepodobne najlacnejší 4K model na trhu. A s vysokým jasom 3 500 Ansi lumenov, takže si ho užijete aj bez zatiahnutých žalúzií. Háčik je v tom, že tento produkt Amazon neposiela na Slovensko, takže si ho treba nechať doniesť kolegom alebo poslať na adresu známeho v Rakúsku.

ViewSonic PX747-4KZdroj: ViewSonic

iRobot Roomba i7+ (799 eur, bežne 999 eur)

Možno to bude dilema. Na jednej strane to je high-end robotický vysávač, ktorý sme mali možnosť testovať a boli viac ako spokojní, lenže je extra drahý. Na druhu stranu je teraz o približne štvrtinu lacnejší. Ak ste po ňom pokukovali už dávnejšie, hlavne pre funkciu automatického vyprázdňovania, teraz je ideálna doba na kúpu.

iRobot Roomba i7+Zdroj: iRobot

Predplatné TRENDU na rok (76,50 eur, bežne 89 eur)

Zaujímavú ponuku má dnes aj obľúbený týždenník TREND :) Za zníženú cenu dostanete predplatné printového vydania na celý rok s doručením priamo do vašej schránky aj s možnosťou si ho listovať v online archíve. Zároveň dostanete neobmedzený prístup k všetkým prémiovým článkom na portáloch TREND.sk, TREND Reality a Mediálne.sk. Samozrejmosťou sú rebríčky firiem alebo ich hospodárske výsledky v prehľadnom registri. To všetko s výrazne obmedzeným zobrazovaním internetovej reklamy. 

Logitech Harmony Companion (65 eur, bežne od 90 eur)

Toto už je klasika rôznych zliav, ale stále je to jeden z najpraktickejších doplnkov smart domácnosti. Pre pripomenutie, Harmony Companion pozostáva z praktického diaľkového ovládača a hubu. Malej škatuľky, ktorá dokáže ovládať všetky spotrebiče s infračerveným diaľkovým ovládačom. Príkazy sa dajú zadávať nie iba cez Companion ovládač, ale aj cez mobilnú aplikáciu alebo aj hlasom. Nechýba totiž podpora asistentky Amazon Alexa. Takže hlasom dokážete ovládať smart osvetlenie, zapnúť starú klimatizáciu alebo zvýšiť hlasitosť na Tesla televízore.

Logitech Harmony CompanionZdroj: Logitech

LG 55SM9010 (599 eur, bežne od 880 eur)

Zaujímavú ponuku má aj tunajší Nay. Hlavne pre tých, ktorí čakali na nejaký 55-palcový high-end za citeľnú zľavu. Tento model patrí k tomu najlepšiemu od LG. Vybavený je technológiou NanoCell, HDR10 Pro aj Dolby Vision, podporuje priame podsvietenie aj bodové stmievanie a disponuje 100 Hz panelom. Ale pozor, v Nay je Black Friday tradičný. To znamená, že ho predajca spustí ráno o 8:00 a kto prv príde, ten prv berie kým nie vždy veľké zásoby vydržia.

LG 55SM9010Zdroj: LG

Philips Fidelio X2 X2HR/00 (119 eur, bežne okolo 200 eur)

Toto bude zaujímať hlavne hudobných fajnšmekrov. Amazon za výbornú cenu ponúka u nás nie úplne bežné otvorené Hi-Fi slúchadlá od Philipsu z radu Fidelio s 50 mm meničmi a rozsahom 5 – 40 000 Hz. Ide o druhú generáciu, ktorá je na trhu už približne dva roky, ale stále patrí k tým najpohodlnejším a hlavne sa môže pochváliť výnimočne presným zvukovým podaním. Ideálne v kombinácii so slúchadlovým zosilňovačom.

Philips Fidelio X2 X2HRZdroj: Philips

Bose QuietComfort 35 II (229 eur, bežne od 280 eur)

Ani tieto slúchadlá asi nie je potrebné predstavovať. QuietComfort sa stali synonymom pokročilého aktívneho potlačovania okolitého hluku. 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Apple, Black Friday, Bose, Jabra, Logitech, Philips, Samsung, Sennheiser, Sony, zľavy