Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Appka dňa: TripAdvisor pomôže naplánovať dovolenku

21.06.2012, 12:00 | Jozef Andacký | © 2012 News and Media Holding

Kľúčovou pridanou hodnotou sú milióny tipov a hodnotení cestovateľov

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Appka dňa

Čas letných dovoleniek sa nezadržateľne blíži, aj keď za tropickými teplotami momentálne netreba cestovať do Turecka... Pri ich plánovaní - ak napríklad namiesto cestoviek preferujete vlastnú tvorbu itineráru -, alebo pri objavovaní zaujímavých zákutí priamo „v teréne“, vám môže pomôcť znalostná báza cestovateľského portálu TripAdvisor.com. Dostupná je cez web - a cez mobilnú appku aj v smartfóne, či tablete.

Vyhľadávanie leteckých spojení, hotelov a reštaurácií s prepojením na bookovacie služby, prípadne prehľad pamätihodností a atrakcií v tej-ktorej destinácii sú pomerne štandardné funkcionality. Kľúčovou pridanou hodnotou TripAdvisoru sú tipy a hodnotenia cestovateľov, ktorých má webka viac ako 60 miliónov. Teda, aspoň to o sebe tvrdí - nepočítali sme ich :-)

Najviac tipov, či fotografií sa, samozrejme, viaže k obľúbeným lokalitám. Ako je napríklad Kapské Mesto v Južnej Afrike, ktoré bolo vlani je podľa používateľov portálu najpopulárnejšou destináciou na svete. Prípadne k plážam v Španielsku a Turecku, ktoré sú podľa nich najkrajšie. No stále hodnotení pribúda aj k výletným facilitám na Slovensku. A nielen univerzálnych typu „dobré jedlo, pomalá obsluha“. Vedeli ste napríklad o múzeu polície?

TripAdvisor Hotels Flights Restaurants1

Zdroj: TripAdvisor.com

TripAdvisor Hotels Flights Restaurants2 170

Zdroj: TripAdvisor.com

TripAdvisor Hotels Flights Restaurants ipad

Zdroj: TripAdvisor.com

TripAdvisor Hotels Flights Restaurants je dostupná bezplatne, pre iPhone a iPad, ako aj platformy Android, Symbian a Windows Phone.

apkka app store appstore 3

appka dna google play 2

appka ovi store

windows phone marketplace3

Okrem letenkovo-hotelovo-reštauračnej appky má TripAdvisor.com v mobilných e-shopoch aj offlinových sprievodcov piatich desiatok svetových metropol. Od New Yorku cez Berlín a Prahu až po Tokio a Taipei. Aj tieto aplikácie sú bezplatné, ale iba pre applovské a androidové zariadenia.

TripAdvisor Offline City Guides1 220

Zdroj: TripAdvisor.com

TripAdvisor Offline City Guides2 220

Zdroj: TripAdvisor.com

TripAdvisor Offline City Guides3 220

Zdroj: TripAdvisor.com

apkka app store appstore 2

appka dna google play 3

A ako si dovolenku alebo výlet plánujete Vy? Napíšte do diskusie k článku.

Foto v článku a na titulke - TripAdvisor.com

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Appka dňa

Diskusia (0 reakcií)