Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Becomme je mobilný ťahák na balenie dám

02.03.2016, 11:30 | Marián Biel | © 2016 News and Media Holding

Môže to znieť banálne, ale zoznamovanie sa s opačným pohlavím je pre mnohých jedincov ťažká úloha a niekedy až nočná mora. Ale ako to už býva, aj na tento problém už existuje mobilná aplikácia. Becomme je prvá a jediná appka, ktorá radí ako nadviazať kontakt jednoduchými a vhodnými frázami. Nápoj lásky to nebude, nakopnúť hanblivca ale môže.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

Android, iOS

Aj keď je biznis so zoznamovaním stále lukratívny a rôzne zoznamky vznikajú ako politické aféry pred voľbami, tvorcovia Becomme sa rozhodli ju každému darovať. Ako píše Michal Kopecký, zakladateľ a šéfredaktor portálu akozbalit.sk a spoluautor aplikácie, jedinou odmenou je pre nich spätná väzba na jej zlepšovanie. Nie sú potrebné žiadne registrácie a dokonca sa v aplikácii ani nezobrazuje reklama.

becomme 1

Becomme je v podstate jednoduchý zoznam tipov a hlášok v rôznych životných situáciách, ktoré majú pomôcť roztopiť úvodné ľady. Momentálne obsahuje viac ako 700 viet a otázok na začatie konverzácie.

Na spodnej hrane obrazovky je lišta s troma základnými okolnosťami zoznamovania, na rande, v online komunikácii a vonku. Každá z nich potom obsahuje teóriu, čo sú rôzne rady, tipy a články na danú tému. A potom hlášky, ktoré sú ďalej rozdelené do rôznych tém. Napríklad pri stretnutí vonku sú v aplikácii hlášky pre konverzáciu v MHD, v práci, v škole a iné. Zmena hlášok a ich kombinácia sa robí „refresh“ tlačidlom na spodnej strane obrazovky.

becomme 2

Baliaca aplikácia by mohla mať dva háčiky. Pri online konverzácii je použitie jednoduché. Ale niekde v bare bude chcieť tajné nahliadanie do mobilu počas rozhovoru tréning. Ďalší problém môže nastať, ak sa aplikácia rozšíri a dané hlášky začnú muži opakovať. Čaro šarmantnej diskusie by sa pravdepodobne stratilo.

Becomme je dostupná pre iOS aj Android

becomme 3

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Android, iOS