Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Black Friday na Amazone. Obrovské zľavy, ale len na pár hodín

23.11.2018, 16:15 | Marián Biel | © 2018 News and Media Holding

Gigant medzi online predajcami berie Black Friday doslova. Práve dnes má extra zaujímavé zľavy. Vybrali sme tie najlepšie z oblasti čiernej techniky z nemeckej a anglickej pobočky Amazonu. Len pozor, takmer všetky zľavy sa končia dnes o polnoci.

  • Tlačiť
  • 0

Sony Alpha A7 ILCE-7 s objektívom 28 - 70 mm (745 eur, bežne minimálne 899 eur)

Full-frame zrkadlovka s rozlíšením 24,3 Mpix, nahrávaním full HD videa a podporou Wi-Fi v pomerne kompaktnom tele. V slovenských obchodoch len telo stojí minimálne 739 eur. Takže v tejto akcii prakticky získate objektív FE 28-70 mm F/3.5 - 5.6 v hodnote 250 eur zadarmo.

Sony Alpha A7 ILCE-7Zdroj: Sony

Neato Robotics Botvac D7 Connected (452 eur, bežne minimálne 925 eur)

Popri značke iRobot je Neato tiež Rolls Royce medzi robotickými vysávačmi. Model D7 Connected je momentálne jeho najvybavenejší kúsok so zlepšenou navigáciou, dvojhodinovou výdržou a sacím výkonom. Do polnoci je za menej ako polovicu, takže fakt extra zľava.

Neato Robotics Botvac D7 ConnectedZdroj: Neato

Neato Robotics Botvac D5 Connected (339 eur, bežne minimálne 629 eur)

Vyššia stredná trieda tejto americkej značky tiež pozná ovládanie cez mobilnú aplikáciu a izbu rozoznáva cez laserové zameriavanie. Tento konkrétny vysávač sa nedá poslať priamo na Slovensko. Ale snáď majú mnohí z vás nejakého známeho v zahraničí, ktorý by to vedel vyriešiť a ušetriť vám celé stovky eur.

Neato Robotics Botvac D5 ConnectedZdroj: Neato

Pokračovanie článku - stránka 1 z 4
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 0

Tagy Black Friday, Logitech, Microsoft, Neato, Netgear, robotický vysávač, Sennheiser, Sony

Diskusia (0 reakcií)