Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Galaxy Note 10 v plnej kráse. Mesiac pred premiérou unikli oficiálne fotografie

11.07.2019, 16:00 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Rodina smartfónov Galaxy Note od Samsungu bola od svojho uvedenia pred ôsmimi rokmi považovaná najprv za extravagantný pokus, ale časom stanovila štandard pre veľkosť mobilov. Doteraz je to jediný model na trhu so vstavaným stylusom, čo ho tiež robí iným, primárne pracovne zameraným zariadením. Tento rok prichádza už v desiatkovej verzii. A tak ako každý rok, ani tentoraz sa nepodarilo do oficiálnej premiéry ustrážiť jeho parametre a výzor.

  • Tlačiť
  • 2

Je jasné, že aj tie najuveriteľnejšie dohady sú stále len dohady až do reálneho predstavenia zariadenia. Čo je zatiaľ fakt? Dátum predstavenia. Galaxy Note 10 má premiéru 7. augusta v Brooklyne.

Druhým faktom by mali byť uniknuté oficiálne zábery novinky, hoci zrniečko nedôvery si zachovať môžeme. Ak sú pravdivé, odhaľujú niekoľko prekvapujúcich zmien.

Galaxy Note 10 bude mať ešte miniatúrnejšie rámčeky okolo 6,28-palcového Amoled displeja. Isto si každý všimol prednú kameru, ktorá je vo výreze. Ale nie v rohu, ako u predošlých Samsung modelov, ale v strede. Súmernosť mobilom svedčí.

Neprehliadnite

Druhou nevšednosťou je, že na pravej hrane nie je viditeľné žiadne hardvérové tlačidlo. Je možné, že sa presunulo na opačnú stranu a Samsung na vyvolanie asistenta Bixby použije iné možnosti. Ale to nie je veľmi pravdepodobné, nakoľko je to pre neho dôležitá, hoci používateľmi stále zatracovaná funkcia. Evidentne chýbajúca samostatná čítačka odtlačkov prstov je jasný znak, že Samsung pokračuje v jej implementácii do displeja.

Zdroj: Techradar

Začínajú sa šíriť dohady aj o tom, že Samsung prvýkrát predstaví 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 2

Tagy Android, Samsung