Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Instagramerka „ukradla“ reklamu za štyri milióny. Stačilo jej vybehnúť na ihrisko

04.06.2019, 11:31 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Sobotné finále Ligy Majstrov v Madride medzi Liverpoolom a Tottenhamom mnohí futbaloví fanúšikovia zhodnotili ako nudu. Priebeh pomerne diétneho zápasu narušil len jeden nepozvaný hosť.

  • Tlačiť
  • 4

Naháči na štadiónoch sú známy a vcelku bežný kolorit. Od púheho exhibicionizmu sa však v dnešnej dobe upgradoval na príležitosť pre bezplatnú reklamu.

Instagramerka Kinsey Wolanski sa na ploche objavila v 18. minúte zápasu. Organizátori ju chytili a z trávnika eskortovali až po pár minútach za výdatného nadšenia a pískania divákov. Nebola úplne nahá, hoci jej jednodielne plavky toho veľa nezahaľovali.

Bolo však na nich dosť miest na na potlač s adresou youtubového kanála jej priateľa. Ide o známeho ruského youtubera, ktorý si viac ako miliardu zhliadnutí jeho videí vyslúžil tým, že robí kanadské žartíky so sexuálnou tematikou.

Neprehliadnite

Prerušenie oficiálneho športového podujatia môžu diváci považovať za zábavné, ale inak sa považuje za zlyhanie organizácie, za ktorú organizátorom a prevádzkovateľom štadiónov hrozí pokuta.

Z 300-tisíc na 2,5 milióna

Sobotné finále ligy majstrov sledovalo 63-tisíc ľudí na štadióne a desiatky miliónov prostredníctvom televízneho prenosu. Presné čísla nie sú ešte známe, no finále pred štyrmi rokmi pozeralo 180 miliónov divákov.

Liverpool FC finále ligy majstrov 2019Zdroj: TASR

Tomu zodpovedá aj cena reklamného priestoru, ktorý si firmy kupujú. Analytici spoločnosti Apex Marketing Group vypočítali, že K. Wolanski svojím pár minútovým „vystúpením“ bezplatne získala reklamný priestor v hodnote 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy influenceri, Instagram, Liga majstrov, YouTube