Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

iPhone 5 predstavia 4. októbra

28.09.2011, 10:20 | Marián Biel | © 2011 News and Media Holding

Apple oficiálne uviedol dátum jesennej konferencie s titulom Let´s talk iPhone

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Apple, iPhone

O príchode ďalšej generácie iPhonu sa špekulovalo takmer pol roka. Viaceré známe aj menej dôveryhodné zdroje tvrdili, že nový smartfón od Applu bude taký či onaký a príde v júli, potom v septembri či októbri. Aj keď to nie je doslovne potvrdené, je takmer isté, že na októbrovej konferencii sa fanúšikovia dočkajú predstavenia iPhone 5.

Piatu generáciu, ktorá možno ponesie pomenovanie aj iPhone 4S už svetu ukáže čerstvý výkonný riaditeľ Tim Cook. Pozvánka na konferenciu je, ako to u Apple býva zvykom, striedma a tajomná. Tentokrát ale nie úplne. Sú na nej štyri ikony známe z platformy iOS. Prvá pre kalendár, ale ukazuje dátum prezentácie – utorok 4. októbra, ikona budíka zasa čas tejto akcie a ikona máp zobrazuje centrálu Apple v Cupertine. Posledná ikona pre telefonovanie spolu s témou Let´s talk iPhone (bavme sa o iPhone) veľmi jasne naznačujú, čo bude nosnou témou podujatia.

iphone5pozvanka_1_apple

Zároveň ale môže byť dôležitou témou aj akási prevratná funkcia ovládania mobilu hlasom – Assistant, o ktorej sa posledné dni šepká. Okrem nového smartfónu je pravdepodobné, že Tim Cook na konferencii oznámi začiatok distribúcie novej verzie operačného systému iOS 5. A ak by Apple dodržal cyklus predstavovania svojich noviniek, mohol by, tak ako každú jeseň, ukázať aj nejaké novinky z portfólia prehrávačov iPod.

Foto v článku a na titulke - Apple

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Apple, iPhone

Diskusia (0 reakcií)