Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

iPhony klesajú, Huawei aj napriek afére rekordne rastie

06.05.2019 | Marián Biel

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

13.05.2019 | nicomunerozumiem

...najväčšie mená v smartfónovej svete.
Huawei má za sebou jeden z neúspešnejších kvartálov ...

Dočítali ste prémiový článok

:: cista kvalitka tento Marian Biel..::

13.05.2019 | Roman Kanala

Dobre, a teraz v čom spočíva námietka?

23.05.2019 | IsItReal6

Uplne ich valcuju cele tie jablka... ved normalne zmyslajuci clovek sa pozrie a porovna si viac smartfonov. Tak isto ako ked clvoek ide do banky nezoberie prvu hypoteku ale spravi si prieskum. Je jasne ze Iphone software nema iny konkurent co robi Iphone odlisnym ae to nezarucuje ze vsetko je iba otom.
Ja vacsinou porovnavam Android telefony https://necenzurova... kde su aj nejake tie testy rychlosti, grafiky aj fotoaparatov. V dnesnej dobe si myslim ze dobry telefon sa da ziskat od 300 do 450e s prehladom.

Huawei, Samsung alebo Xiaomi zacali niektory pokracuju s vyrobou cenovo dostupnych vlajkovych lodi ktore sa naozaj oplati zaregistrovat na trhu. To ze maju android je pre niektorych praveze vyhoda lebo je velmi jednoduchy a pri lepsich model alebo vlajkovych lodiach mate funkcii tolko ze vacsina znas ich ani nepouzije.

Andoid vlajkova lod 450 Iphone 1000 = 550e na letnu dovolenku :)