Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kto získa kľúče od miešačky k doméne .sk? Štát a SK-NIC majú dohodnúť novú zmluvu

23.03.2017 | Jozef Andacký

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

23.03.2017 | Michal Rybárik

V Pellegriniho uzkom kruhu sa nam viditelne opakuje scenar, ze ludia ktori stravili roky v sukromnych firmach dodavanim sluziwb a produktov statu, zrazu uraduju na druhej strane barikady.

Krauspe bol takmer 10 rokov na cele SK-NIC, ktory za ten cas utrzil desiatky milionov euro. A potom Krauspe presiel do statnej spravy a bude zastupovat zaujmy statu proti SK-NICu za par tisic oficialneho platu. Zistil ze peniaze kazia charakter, tak to teraz dohana robenim charity.

Janacek roky zastupoval Telekom pri predaji Infoveku Ministerstvu skolstva, a teraz sedi na Ministerstve skolstva a bez sutaze predlzuje a predlzuje zmluvu, v ktorej este nedavno zastupoval predavajuceho. A odmieta akukolvek diskusiu. Lebo takto to je pre stat najlepsie.

Sucasny aj minuly sef NASESu roky pracovali pre Danubiatel (SWAN, Globaltel, SK-NIC, atd), a za par rokov v statnych sluzbach poslali svojmu byvalemu zamestnavatelovi stovky milionov statnych EUR. Lebo vedia aky je dobry, a ze nikto iny by sa o statne IT lepsie nepostaral. Portal Slovensko.sk je toho dokazom.

Unos statu par excellance, za bieleho dna a pred zrakmi vsetkych. Aj Al Capone by uznanlivo kyval hlavou nad tym, co sa na Slovensku za par rokov podarilo. Gratulujem chlapi, musi sa uznat ze mate guraz..

23.03.2017 | IvanPe

Presné. Este dodam ze Krauspe je Swan, teda vzdy bol.

24.03.2017 | Pato Sendrei

Cela Pelegriniho skupina na cele s Miskovicom=pokladnik si zasluzi pozornost. Cez nastrcene konzultacky vytahuju peniaze zo zakaziek. Robia to uz od doby ked boli na ministerstve skolstva.

24.03.2017 | rombaran

jednoznačne, správa domény SK patrí ku zoznamu všetkých tých zlodejín, ktoré tu na nás napáchali. správa je systémovo aj technicky na úrovni burundi, nie európskej krajiny a dôsledkom je, že sa niekto pekne nabalil a spoločnosť utrela hubu. treba to konečne zmeniť. aj keď treba priznať, že korene tejto zlodejiny idú k miklošovi a jeho neochote to riešiť, ficova partička už ropný vrt len zdedila.