Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Microsoft chystá Story Remix a iné novinky pre Windows 10

12.05.2017, 14:00 | ČTK

Hlavnou novinkou operačného systému Windows 10 spoločnosti Microsoft bude funkcia, ktorá vyhodnotí najlepšie fotografie a videá používateľov a umožní im vytvárať vlastné príbehy. Spoločnosť ju ponúkne v rámci jesennej aktualizácie.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Windows 10

Nástroj nazvaný Story Remix bude môcť používať nielen na 500 miliónov vlastníkov osobných počítačov, smartfónov a tabletov s týmto operačným systémom, ale firma ho chce ponúkať aj používateľom platforiem iOS (Apple) a Android (Google). Spoločnosti Apple a Google však už podobné aplikácie ponúkajú, napísala agentúra Reuters.

Microsoft pripravuje aj ďalšie funkcie, napríklad synchronizovanú schránku pre presúvanie dát – textu, fotografií i videí – medzi zariadeniami. Ďalšou novinkou bude funkcia Timeline, ktorá používateľovi umožní návrat do histórie k používaným programom, vytvoreným dokumentom alebo navštíveným webom. Zjednoduší sa tiež práca so vstavaným úložiskom OneDrive.

Termín aktualizácie Microsoft podľa Reuters zatiaľ neuviedol.

Neprehliadnite

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Windows 10

Diskusia (0 reakcií)