Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ministri financií G7 schválili plán zdanenia digitálnych spoločností

18.07.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

18.07.2019 | libertarian

Je taký pekný ABSOLUTNE pravdivý princip :
Akúkoľvek daň pre akúkoľvek firmu zaplatia ZÁKAZNÍCI tej firmy. Teda - obyčajní ovčania. (ovčania - odvodené od OVCE).
Takže - Google, Facebook, ....... všetci spoplatnia všetky svoje produkty - a peniažky na štátne dane budú mať.

18.07.2019 | peto27

Nestras

19.07.2019 | Ivan475

tvoj koment je síce pravdivý ale nepodstatný.. dane síce zvyšujú cenu služieb, ale majú byť zároveň použité na financovanie procesov proti monopolom a pre podporu všetkého o čo sa dané spoločnosti a ouce nemusia starať..
čiže ak chceš, kľudne.. dane firmy nemusia platiť, zvýšia sa dane obyvateľstva a firmy im budú predávať služby za nižšie ceny, lebo si viac nebudú mocť dovoliť.. je to lepší stav?
teda chápem, že dnes je populárne uvažovanie ouiec fuzkateho jožka mrkvičku, že dane sú zbytočné, cezhraničné obchodovanie má byť vo všetkom jedine v prospech našej krajiny, globálna ekonomika sa nás netýka, lebo krumple a prasce si vieme dorobiť sami a ostatok padá z neba, samozrejmosťou je súbežné trojnásobné zvýšenie mzdy lebo naša práca a krajina je tak jedinečná snehová vločka v 7miliardovom svete..

ľudia, keď uvažujete, aspoň vyberte hlavu s kýbla..