Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Amazone beží letný výpredaj. Pozrite si top desať zliav

17.07.2018, 16:54 | Marián Biel | © 2018 News and Media Holding

Fotoaparáty a slúchadlá Sony, receiver od Denonu, Fitbit fitnes náramok a ďalšie gadžety sú v aktuálnej zľavovej akcii na nemeckom Amazone o tretinu či dokonca polovicu lacnejšie než v najlacnejšom slovenskom e-shope.

  • Tlačiť
  • 18

Veľkonočné zľavy už boli dávno, Black Friday je ešte ďaleko. Nejakú výhovorku na zľavové obdobie si treba nájsť. Online gigant Amazon si vytvoril Prime days.

Špeciálne ceny sú určené pre VIP zákazníkov služby Amazon Prime. Tá stojí osem eur mesačne, respektíve 70 eur na rok. V tomto poplatku sú okrem špeciálnych zliav zahrnuté aj bezplatné dodanie tovaru a streamovacie služby Prime Video a Prime Music, plus neobmedzený cloudový priestor pre fotografie.

Prvý mesiac je Amazon Prime zadarmo, dá sa kedykoľvek zrušiť. Takže sa dá aktivovať len na prebiehajúce zľavy a potom deaktivovať. Avšak pozor, Amazon Prime zľavy končia už o dnes polnoci!

SanDisk Ultra 200 GB microSDXC (42,99 eur, bežne od 64 eur)

Hoci od slotu na pamäťové karty výrobcovia smartfónov pri mnohých modeloch upúšťajú, stále to nie sú všetci. A mať priestor navyše sa vždy hodí. Napríklad stačí uložiť pár filmov v offline režime zo služby Netflix a hneď sú aj desiatky gigabajtov fuč. Nehovoriac o nahrávaní 4K videí a podobne.

Len si prekontrolujte, či váš smartfón zvláda microSD karty aj s kapacitou až 200 GB. Táto karta od SanDisk má prenosovú rýchlosť čítania 100 MB/s a zápisu 10 MB/s, takže na väčšinu bežných činností bude stačiť. V balení je aj SD adaptér, takže môže slúžiť aj ako drobný externý disk pre notebook. A o tretinu lacnejšie, než najlacnejšia ponuka na Slovensku.  

Zdroj: SanDisk

Pokračovanie článku - stránka 1 z 10
Pokračovanie článku na ďalšej stránke

  • Tlačiť
  • 18

Tagy Amazon, Bang & Olufsen, Fitbit, Logitech, Microsoft, Sony, zľavy