Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Slovensko dorazila streamovacia služba pre hipsterov. Plex je zadarmo, ale je v tom háčik

06.12.2019 | Marián Biel

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

06.12.2019 | shaggy

"Počas pozeranie filmov a seriálov sa zobrazujú reklamné bloky, podobne ako pri sledovaní štandardného televízneho vysielania."
A teraz čakám používateľov, ktorí kritizujú štandardné TV stanice (Markíza, Joj) kvôli ich reklamám, že rovnakú vlnu hejtu spustia aj na túto službu. Ako si dovoľujú prerušovať film reklamou, keď oni, ktorí za to nič neplatia, si chcú pozrieť film bez prerušenia?

07.12.2019 | Natt

Ludia nekritizuju standartne tv kvoli reklamam , ale kvoli tomu, ze situacia je taka, ze to vyzera ako keby obcas reklamu prerusil film. Nastastie tato doba praje alternativam, na rozdiel od minulosti, takze maju sancu aj taketo riesenia ako Plex ak mnozstvo reklamy bude primerane.

To mas ako s youtube, ked zvysil mnozstvo reklamy na neprimeranu uroven, tak si clovek nainstaloval adblocker (ktory nie je nelegalny). Ak google nejak obmedzi adblockery, tak zas vytvori sancu na rozumnejsiu konkurenciu ;)