Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Notebook roka 2016: zvoľte najlepší a vyhrajte

01.11.2016, 11:51 | PR

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii vyhýbajú oblúkom. Na ich dizajne sa „udomácnil“ akýsi jednotný imidž, napriek tomu sa ich výkonu máločo vyrovná. Posúďte sami, ktoré z nich si zaslúžia TOP tituly, a hlasujte na www.notebookroka.sk/hlasovanie.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

Acer, Apple, Asus, Dell, HP

Tohto roku pribudla kategória – TOP DIZAJN. Nikomu zrejme neunikne, že ide o rovnaké modely ako v kategórii ultrabookov. Preto prichádza prosba na vás, hlasujúcich. Ultrabooky boli aj v minulosti „za pekné“, ale zároveň, aby sa mohli volať ultrabookmi, museli spĺňať prísne parametre, pokiaľ išlo o procesorovú výbavu, SSD disky, rýchlosť štartu atď. Avšak v kategórii TOP DIZAJN by sme boli radi, keby ste pri hodnotení zabudli na parametre a hodnotili výhradne dizajnové „fičúry“, ktorými výrobcovia svoje zariadenia zatraktívnili.

Herný biznis rastie. Tohto roku sa táto kategória dostáva medzi najočakávanejšie, čo sa výsledkov hlasovania týka. Konajú sa herné turnaje a my sme naozaj zvedaví, či vy, hráči, zostávate neoblomne verní svojim mašinám, alebo vás zaujala aj iná novinka.

Neprehliadnite

Ďalšími kategóriami sú tak ako po minulé roky zariadenia 2 v 1, notebooky pre profesionálov, multimediálne zariadenia, ale i osobné či profesionálne tablety a phablety (fablety).

Jednou z najsledovanejších kategórií je TOP PRESS. Vytvára akýsi názorový duel medzi mienkou používateľov a hodnotením odborníkov. V TOP PRESS porote nesedia len ľudia, ktorým prejdú cez ruky desiatky zariadení, ale aj novinári z médií, za ktorými stojí pre ich odbornú objektivitu obrovské množstvo čitateľov, ktorých počet je transparentný a auditovaný. Vo svete IT sú autoritami, preto pod ťarchou zodpovednosti ani oni nebudú mať ľahkú voľbu. „Odbornosť, nezávislosť a objektivita sú v kategórii TOP PRESS kľúčovými, preto napríklad nie som v porote ani ja,“ s úsmevom konštatuje Andrea Ivaničová, organizátorka ankety Notebook roka.

Hlasovať môžete už teraz na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie, a to až do 22. 11. 2016. Zapojiť sa môžete len raz a prideliť len jeden hlas jednému zariadeniu v každej kategórii.

Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny, aj finančného charakteru – nákupná poukážka v hodnote 400 EUR na nákup notebooku HP podľa vlastného výberu v predajniach TPD alebo v e-shope www.tpd.sk, notebook Dell, Lenovo YogaBook, exkluzívny smartfón značky ASUS a praktický smartfón značky ACER. A aby sme nezabudli na bezpečnosť, ku každému mobilnému zariadeniu, ktoré vyhráte, získate najnovší ESET Smart Security alebo ESET Mobile Security.

Notebook roka 2016 podporili hlavní partneri: TPD – www.tpd.sk a ESET – www.eset.sk

Hlavni partneri

Partneri: AcerAsusDellHPLenovo

A odborná porota: Ján Trangel – Zive.sk, Martin Drobný – PC REVUE, Ľubomír Straka – TA3 – Techpedia.sk, Marian Biel – TREND

Ďakujeme.

Organizátorom ankety je RNDr. Andrea Ivaničová – MDJ

Sledujte nás aj na facebooku: facebook.com/NotebookRoka

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Acer, Apple, Asus, Dell, HP