Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

O týždeň Apple ukáže iPhone 11. Na čo sa zbytočne netešiť?

04.09.2019, 16:00 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Ak je pre vás predstavenie nových iPhonov zážitkom a nechcete si ho pokaziť „spoilermi“, tak ďalej radšej nečítajte. S blížiacim sa dátumom predstavenia sa totiž pravdepodobnosť klebiet blíži k istote. Samozrejme, stále sa môžeme dočkať prekvapení. Pri Apple produktoch sa to občas stáva.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

Apple, iOS, iPhone

Hoci sa dopyt po iPhonoch za posledné mesiace znížil, stále je to pre Apple dojná krava. A s mliekom obsahujúcim zlaté vločky.

Za tretí kvartál priniesli firme takmer polovicu z jej 53,3-miliardových tržieb. Z výrobcu počítačov sa stala prakticky smartfónová spoločnosť, a preto je pre nich septembrová premiéra extra dôležitá. Podľa (stále neoficiálnych) dostupných informácií sa treba pripraviť na klasický upgrade vlaňajších modelov. Zásadné zmeny ako iPhone s podporou 5G alebo s ohýbateľným displejom si má Apple nechať na budúci rok.

Neprehliadnite

Meno

Najprv názov. Posledné informácie hovoria o tom, že Apple už nebude pokračovať v rímskych číslach a modelový rok 2019 ponesie názov iPhone 11. Ale pozor, nie je to také jednoduché. Tak ako vlani aj teraz majú byť predstavené tri modely.

Ten najlacnejší, nástupca modelu XR, sa má volať iPhone 11. Plne vybavení súrodenci majú byť iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Trochu kostrbaté, ale vcelku logické. Navyše to kladie dobrý základ na jednoduché a prehľadné pomenovanie iPhonov pre najbližšie roky.

Pravdepodobná podoba iPhone 11 Pro v troch farbáchZdroj: Techradar

Dizajn

Táto oblasť možno bude pre mnohých sklamaním. Na

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Apple, iOS, iPhone