Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

O2 zmenilo paušály. Prispôsobujú sa digitálom

04.11.2019, 17:18 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Aj modrý operátor spustil svoju vianočnú akciu, teraz v podobe prekopania celej ponuky ich paušálov. Niekde pridáva, niekde uberá, ale celkovo ich filozofia bude pre mnohých dávať zmysel.

  • Tlačiť
  • 6

O2 svoje paušály nazvaných podľa drahých kovov od 5. novembra mení na Smart paušály. Drahé kovy v názve ostávajú, ale ich parametre sa pomenili.

Neprehliadnite

V prvom rade O2 už nemá žiaden paušál, kde by boli nejako spoplatňované prevolané minúty alebo poslané SMS a MMS správy. Už od najlacnejšieho Bieleho paušálu za 15 eur. Na druhú stranu doteraz za túto sumu zákazníci dostali 100 MB, teraz si dáta musia dokupovať (1 GB za 3 eurá). Rovnako tento najlacnejší paušál už nedotuje žiadne zariadenie. Podľa zástupcov firmy si tento druh zákazníkov cení hlavne telefonovanie bez obmedzenia.

O2 predstavil hlavné črty ich Smart paušályZdroj: Marián Biel

Ďalšie paušály už majú v sebe implementovanú novinku– 10 GB dát navyše pre vybrané multimediálne aplikácie. Inak povedané na používanie tejto aplikácie dostane zákazník celkom bohatý balík dát navyše k tým, ktoré má k paušálu samotnému.

O2 tieto aplikácie rozdeľuje na štandardné, kam patrí Facebook, WhatsApp, Gmail, Instagram, Mapy Google, Tik Tok, Viber a Waze a na prémiové, v ktorých je zahrnuté aj predplatné. Sem patrí HBO Go, ktorého bežné predplatné stojí 5,99 eura, Tidal (5,99 eura), O2 TV, Denník N (6,99 eur), Sme (4,99 eura) a YouTube (nie Premium).

Ako to v praxi funguje? 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 6

Tagy mobilný paušál, O2, Orange, streaming, Štvorkaka, Telekom