Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

O2 zavádza internetové kombo pre firmy

04.09.2012, 09:15 | redakcia TREND.sk Technológie

Okrem služby Internet 2v1 dostanú biznis klienti zľavy na mobily a odporúčací program (bleskovky od operátorov)

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Pre firemných zákazníkov zavádza Telefónica (O2) novú službu Internet 2v1. Ide o kombináciu balíčka s 2000 megabajtmi dát pre notebook alebo tablet a balíčka Internet do mobilu Extra s 1000 MB dát pre mobilný telefón na 12 mesiacov zadarmo. Celé kombo potom vychádza na 11 eur mesačne.

Aktivácia služby Internet 2v1 je bezplatná. Podmienkou je, aby obe SIM karty, na ktoré sa aktivuje, boli registrované na toho istého zákazníka. Okrem toho, SIM karta s balíčkom Internet do notebooku musí byť s platbou na faktúru.

Po aktivácii kombo internetu sa zablokujú odchádzajúce hovory a esemesky na SIM karte s notebookovým internetom a zároveň sa aktivuje balíček Internet do Mobilu Extra na druhej zákazníkovej simke. Po vyčerpaní objemu predplatených dát z jedného alebo druhého balíčka si možno ktorýkoľvek v rámci bežiaceho zúčtovacieho obdobia obnoviť za tri eurá.

Ďalšou novinkou pre firemných zákazníkov O2 je, že pri podpise Rámcovej Zmluvy s minimálnym obratom nad 25 € bez DPH na dobu 24 mesiacov si môžu vybrať zľavu na hardvér do výšky 20 percent z jej hodnoty. Zľava sa bude odvíjať od minimálneho záväzného obratu uvedeného v rámcovej zmluve. Ak ju napríklad klient podpíše pri minimálnom mesačnom obrate 60 €, má nárok na zľavu na telefón do výšky 288 €.

Telefónica taktiež zavádza službu Odporučte Firmu. Je ekvivalentom programu Odporuč a získaj, do ktorého sa môžu zapojiť len rezidenční zákazníci. V rámci novej služby môžu zákazníci s platnou rámcovou zmluvou odporučiť  zákazníka, s ktorým si pravidelne volávajú. Obe firmy, po prechode nového zákazníka do O2, získajú bezplatné vzájomné volania (Medzi Firmami Neobmedzene) na 24 mesiacov bez poplatku.

Foto na titulke - TREND

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Telefónica O2

Diskusia (0 reakcií)