Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Orange pridáva WOW paušály pre študentov

07.08.2012, 13:30 | redakcia TREND.sk Technológie

Vyšší z dvoch balíkov zahŕňa neobmedzené esemesky, mobilný internet a službu MusicJet (bleskovky od operátorov)

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy

Orange

Mobilný operátor Orange rozširuje portfólio takzvaných zvýhodnených ponúk pre jeho nové paušály WOW. Tentoraz v spolupráci s CKM SYTS uvádza balíky Študent zábava a Študent základ, určené pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC alebo EURO<26. Predávať sa začnú v stredu 8. augusta. Operátor o tom informoval v tlačovej správe.

Balík Študent základ stojí 9,99 € mesačne. Obsahuje neobmedzené SMS a MMS správy do všetkých slovenských sietí a mesačné predplatné 11 eur, ktoré možno využiť na volania v rámci Slovenska ako aj dátové prenosy. Ak sa zákazník zaviaže 24-mesačnou zmluvou, získa tiež nonstop volania na jedno číslo v sieti Orange.

K ponuke Študent základ môžu študenti získať mobilný telefón Orange Atlanta za deväť eur, prípadne si vybrať iný aparát z aktuálnej ponuky, na ktorý získajú zľavu 40 eur.

Balík Študent zábava stojí 19,99 eur mesačne. Obsahuje nekonečné SMS a MMS (do všetkých sietí v SR), program Internet v mobile Klasik (pri plnej rýchlosti 21,1 Mbit/s zahŕňa 2 000 MB dát mesačne) a mesačné predplatné 13 eur na volania v SR. V prípade 24-mesačnej viazanosti je súčasťou balíka aj hudobná služba MusicJet na šesť mesiacov zdarma.

K ponuke Študent zábava si môžu klienti vziať smartfón Orange Stockholm za 19 eur, prípadne si vybrať iný telefón z aktuálnej ponuky, na ktorý získa zľavu 80 eur.

V súvislosti s novými študentskými zvýhodnenými WOW ponukami uvádza Orange aj ďalšiu novinku. O vyčerpaní predplateného kreditu bude odteraz informovať bezplatná SMS správa, ktorú operátor odošle zákazníkovi pri vyčerpaní 90 % mesačného predplatného.

Foto na titulke - Orange

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 2

Tagy Orange