Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pellegrini chce postaviť diaľnicu pre roboty. Nie do Košíc

20.03.2017 | SITA

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

20.03.2017 | Roman Kanala

Dobrá správa by to bola, keby to bolo na úseku Košice - Sobrance. Alebo Rožňava - Košice. Alebo Slovenské Ďarmoty - Lučenec.

Takto to bude zas len drahá hračka pre Bratislavákov.

20.03.2017 | Vuetlu

Nebudú to tam stavať len preto že s tých končín pochádzaš. Pellegrini je síce z Banskej Bystrice, ale nie je našťastie pripečený lokalpatriot aby to presadzoval medzi BB -ZV :) Bratislava -Brno je dobrá voľba len to chce aj lepší povrch vozovky.

20.03.2017 | Roman Kanala

Ja pochádzam zo Ženevy. A je úplne jedno, odkiaľ pochádzam, pretože moja námietka je, že namiesto ďalších drahých hračiek Bratislavákom by sa papaláši mali starať o budúcnosť tých najchudobnejších, ktorých po desaťročia zbedačujú.

Zato ak niekto hneď skočí na nôtu odkiaľ kto pochádza, asi to predstavuje jeho zažratý zlodejský spôsob myslenia. Nevie si ani predstaviť, že by niekto mohol mať názor, že verejný záujem je nad regionálnym pôvodom. V tomto prípade je globálnym záujmom vyrovnávanie regionálnych rozdielov. Táto nová hračka ich ešte zväčší.

20.03.2017 | zakaznik

Chceš povedať, že vláda sa nestará o najchudobnejších? Veď tí dostali prednedávnom možnosť príspevku 5000€ na elektromobil.

21.03.2017 | LPB

Tunel na kraviny. Pozrite sa na kvalitu ciest...
Ako keď si 150kg baba dá urobiť nóbl účes za 100€.

21.03.2017 | demo50

Pravdepodobne si neuvedomujete, že s. Pelle-biznis tu nie je na to, aby riešil kúsky dialnic, na to má ministra dopravy, nech je zrejmé, kto je zodpovedný, ak nebudú. Z robotickej dialnice je asi možné vyžmýkať ešte nejaké EU peniaze a tie obvyklým spôsobom použiť. Som z BA a pevne verím, že 99% z nás by dalo prednosť akémukoľvek kusu dialnice na Slovensku.

27.03.2017 | Roman Kanala

https://blog.etrend....