Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo nové dohady o iPhone SE 2 za rekordne nízku cenu dávajú zmysel

15.10.2019 | Marián Biel

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

15.10.2019 | Staromestsky bonvian

Niekto totalne nepochopil, ze podstatou SEcka bola VELKOST.
Teda vlastne MALOST.

15.10.2019 | shaggy

Áno, to máš pravdu.
Ale ako človek zaťažený na malé mobily, ktorý momentálne vlastní (okrem iného) aj iPhone 7, ktorý je veľkosťou zhodný s iPhone 8, si myslím, že toto by bolo ešte znesiteľné. Je to síce väčšie, ako pôvodný SE, ale stále to nie je lopata, ktorú využiješ aj na stavbe.

16.10.2019 | Staromestsky bonvian

8micka je rovnako velka ako X, XS, 11.
Takze dostsnes stary, ale rovnako velky design, kde mi unika pointa. Mne.
Ale mozno toto niekto chce.

16.10.2019 | shaggy

Nie je. 8ka je trochu menšia než X a XS a o dosť menšia, než 11.

15.10.2019 | Acla

Nesúhlasím. Dnes je po "malom smarte" veľký dopyt, lebo je ich na trhu málo. Ak skončí aj SE-čko, bude to ešte horšie, pretože 6s,7 a 8-čka už nie sú malé mobily.

16.10.2019 | Adc sk

Ja osobne som vydržal so starým iPhonom 4 nejakých 7 rokov (a to mi milión krát padol, utopil, dokonca aj do potoka a do bahna zapadol, a pekne fungoval). Jednak som nechcel väčší mobil, jednak sa mi nepáčili a jednak som chcel ostať pri iOS (firemné mávam vždy androidy). Avšak tých 7 rokov bolo už vidno na rýchlosti appiek a tak som s ťažkým srdcom prešiel na 8čku keď vyšla. Na veľkosť sa fakt dá zvyknúť... pre mňa bolo podstatné aby sa to dalo nosiť v nohaviciach alebo v saku bez nejakej viditeľnej buľvy :D no a keď vidím ten trend, ktorým sa posunul apple za posledné obdobie, tak som touto správou veľmi potešený - jednak som sa bál, že kvôli nútenému prechodu na faceID, ktorému sa chcem oblúkom vyhnúť, budem buď nútený ostať s 8čkou tiež ešte pár rokov, jednak dizajn celodisplejových fonov mi nevyhovuje... výhoda tých pásov hore aj dole bez displeja je pre mňa neoceniteľne praktická a zároveň veľkosť mi takto úplne vyhovuje...ideálne počkať takto ešte pár rokov, kým sa nepresadia nejaké funkčné sklápacie/skladacie/roľovateľné modely :)

To že sa veľkosť v priebehu času zväčšuje je normálne - len si porovnajte prvé a súčasné vw polo :D