Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Predražený a nedokončený. Čo sa dá povedať o novom webe železníc

05.12.2019 | Marián Biel

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

05.12.2019 | mirok12

No a e-shop ZSSK je kapitola (katastrofa) sama pre seba. Aby som zistil ako 22.11. funguje kupovanie týždenných/mesačných lístkov som potreboval 2 dopyty na infolinku. Postup je absolútne nelogický a bez návodu (v čase spustenia nikde nebol) si časový predplatený lístok nekúpite / nepríde ako na to. Na infolinke mi povedali, že sa mojou pripomienkou budú pri ďalšom "vylepšení" zaoberať :-(

05.12.2019 | jimbo

Prečo v celom článku chýba meno dodávateľa?

06.12.2019 | Lupask

nechyba.
2. odstavec: Išlo o projekt za približne 120-tisíc eur. Už počas zazmluvňovania dodávateľa Trionyx technologies bolo niekoľko nezrovnalostí, na čo poukázala aj nadácia Zastavme korupciu.

05.12.2019 | MB1

Toto je cista pohroma, vobec nikto sa neozval na moju staznost. Predavali casove predplatne listky online aj do zahranicia a teraz to jednoducho zrusili.. Aby niekto mal takyto web, ked ludia platia mobilmi.. Vraj sa treba stazovat prevadzkovatelovi webu - dobry vtip.

06.12.2019 | Jan Pardavý

Celé vedenie firmy len ryžuje a po februári 2020 vedia že ich kopnú do ..... Preto to robia takto- po nás potopa

09.12.2019 | equilibriums

Prečo takýto web pre štátny podnik nevedia spraviť študenti / odborný asistenti a ostatná akademická obec, ktorá je platená z našich daní na štátnych vysokých školách?

10.12.2019 | shaggy

Ak odhliadneme od toho, že pri akomkoľvek štátnom projekte ide o rozkradnutie mojich peňazí, tak nechceš, aby ti to robili študenti, alebo slabo platená akademická obec so zastaralými vedomosťami - výsledok by bol dosť zlý, náročný na údržbu a nakoniec by sa ti to predražilo.

04.01.2020 | Jarko_456

strasny web, ked chcem kupit listok castokrat ma to vyhodi v strede a musim to robit od zaciatku, tecu mi nervy strasne! taksito appka je otrasna, nikdy nefunguje tak ako ma, bezne mi nejde kupit miestenku.. najprv by si mali toto vybavit, ench to ide poriadne a tak to vydat vonku. Ked som ja daval robit eshop, tak som x-krat nechaval prerabat chlapcom od https://wame.sk/ , pokial to nebolo perfektne a nefungovalo to ako malo.. takisto aj oni, nie rychlo,rychlo, nech to je vonku a nejde to poriadne.