Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Uniknite z víru manažérskych povinností pred televíznu obrazovku

03.07.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Z množstva úloh, ktoré denne musíme riešiť v práci, nám nezaškodí občas aj vypnúť. Jedným z riešení môže byť televízna obrazovka. A v duchu hesla „kto veľa pracuje, veľa si zaslúži“, by ste si mali dopriať ten najlepší možný odpočinok alebo odreagovanie.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tie vám sprostredkujú televízory s Dynamic Crystal Colour, vďaka ktorým sa úplne odpútate od rutinného zhonu v zamestnaní. RGB subpixely sprostredkujú na obrazovke presné farby a ostré krivky, takže dej filmu vás úplne pohltí a na pracovné povinnosti ani nepomyslíte. Z Premium Ultra HD TV Samsung si vyberie každý. K dispozícii sú ploché aj zakrivené varianty a uhlopriečky až do 75 palcov. Za perfektnú cenu dostanete možnosť prvotriednej domácej zábavy a ostane vám aj na letnú dovolenku!

Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí si potrpia na luxus, pravdepodobne ste už počuli o absolútnej špičke vo svete televízorov s označením QLED TV. Výbornou správou je, že QLED televízory s technológiou Quantum Dot sú dostupné aj na slovenskom trhu, a tak môžu ohúriť aj tú vašu návštevu. Pozvite domov svojich kolegov a 100% objem farieb im vyrazí dych! Výrazný kontrast pri každom osvetlení v spojení s autentickým obrazom očarí aj veľký počet hostí, nakoľko obrazovka je viditeľná z každého uhla rovnako dobre. Každého bez výnimky okúzli bezrámový dizajn, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Súčasťou QLED televízorov je aj unikátny tzv. neviditeľný kábel, ktorý rieši problém s nevzhľadným pripojením všetkých pripojených zariadení ako sú prehrávače či domáce kiná. Televízor tak vyzerá elegantne a nadčasovo.

K zaslúženému oddychu neodmysliteľne patrí kvalitný film. Pokiaľ využijete letnú akciu od Samsungu, môžete k vybraným televízorom dostať až 10 kusov 4K UHD Blu-ray filmov vrátane absolútnych noviniek, akými sú T2 Trainspotting, Pasažieri či Jason Bourne, ktoré si vďaka kvalitnému rozlíšeniu dokonale vychutnáte! Viac o tejto bonusovej akcii sa dozviete na www.samsung-bonus.eu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články