Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

UPC si robí zálusk na siete lokálnych providerov

22.03.2013 | Jozef Andacký

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

22.03.2013 | HlasNaHlas

a čo na to protimonopolný úrad?

23.03.2013 | nordix1

aj inym firmam spravite zadarmo "neoznacenu" reklamu ked Vam poslem nejaky ten "sken" ? mam ich uz viac ...

24.03.2013 | pixall

da sa pisat o podnikani bez uvadzania nazvov firiem? :o)

btw, na ktoru z menovanych firiem ta reklama vlastne bola? BBX, UPC, Digi Slovakia, RCS & RDS, Kid, Termosat, S-Team, Telecom TKR, Telecom Corp, Towercom, a ci vari J&T ? :o)))

25.03.2013 | nordix1

Ktora firma to bola ? nadpis si cital?

" UPC si robí zálusk na siete lokálnych providerov
Ponuku na akvizíciu od káblového operátora dostal banskobystrický BBX "

No ak chces pisat clanky s nulovou informacnou hodnotou (ako tento) tak to nie je problem, pretoze to nie su clanky o podnikani. Clanok typu "pozrite sa ! chcu ma kupit" alebo "pozrite sa ! chcem kupit" je fakt super. Takych papierov (ponuk) ma kopu kazdy vacsi lokalny provider a to iste aj na strane tych velkych. Len zatial asi ziadneho z nich nenapadlo si takto verejne masirovat svoje ego alebo im to trend proste neumoznil. Preto sa na to pytam ...

25.03.2013 | Jozef Andacký

Prečo hneď toľko jedu, pán kolega?

Ak v tom článku nevidíte informačnú hodnotu, tak to automaticky neznamená, že ju tam nevidí ani nikto iný. Pre mňa ako človeka, ktorý sa o dianie na slovenskom telekomunikačnom trhu zaujíma 15+ rokov, informačnú hodnotu má.

Pokiaľ máte informáciu, o ktorej si myslíte, že by bola zaujímavá na zverejnenie, kľudne mi ju pošlite (andacky(zavinac)trend(bodka)sk). Ak ju posúdim ako vhodnú na publikovanie, potom ju odpublikujem.