Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vianoce od operátorov budú o kávovare aj dátovej charite

24.10.2019, 06:30 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Koniec októbra je už tradične obdobie, keď mobilní operátori spúšťajú svoju vianočnú kampaň. Telekom to okrem iného skúša s kávovarom a dvoma mobilmi za cenu jedného. Orange sa sústreďuje na tripleplay a pridáva nevšedný charitatívny program, v ktorom budú zákazníci podporovať pestúnske rodiny.

  • Tlačiť
  • 5

Tento rok Telekom začína svoju vianočnú ponuku s malou zmenou. Oproti predošlým rokom sa im podarilo urýchliť procesy zabezpečujúce, aby novinky mali zákazníci dodané, spustené, nainštalované... jednoducho pripravené na používanie už cez vianočné sviatky. Tento rok už môžu s vianočnou kampaňou začať „až“ po Sviatku všetkých svätých. Nové ponuky sa však aktivovať dajú už od 24. októbra.

Neprehliadnite

Rovnako ako v lete aj na Vianoce rozdá Telekom všetkým svojim zákazníkom dáta. Podľa výšky paušálu Áno alebo Happy na požiadanie cez aplikáciu Telekom alebo SMS dostanú v novembri a decembri od 250 MB (pre Áno S, Happy XS mini a Bez záväzkov) do 30 GB (pre Áno XXL). Bonus v podobe 1 GB si v decembri užijú aj majitelia predplatených kariet Easy.

Zvyšok vianočnej ponuky je už len pre tých, ktorí sa v danom období rozhodnú pre zaviazanie sa operátorovi, teda vezmú si nejaký paušál či fixnú službu. Tradične sa zachovali takzvané dvojičky, teda dve dotované zariadenia pri aktivácii alebo predĺžení jedného paušálu. Môže to byť napríklad Samsung Galaxy A70 a Galaxy A10 alebo dvojica hodiniek Galaxy Watch a k nim mobil Galaxy A10.

Vianočné rozdávanie dát od TelekomuZdroj: Marián Biel

Pokračuje v experimentovaní

Telekom sa nebál experimentovať v minulosti, keď

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 5

Tagy mobilný operátor, Orange, Telekom, Vianočné kampane 2019