Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vojaci už nebudú potrebovať postele ani záchody. Video ukazuje možnú budúcnosť armády

16.11.2019 | Martin Šuba

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

16.11.2019 | Jokerito

Zato nabijacie stanice asi budu potrebovat, pri sucasnych schopnostiach baterii si neviem predstavit kolko by v realnom nasadeni pri behani, strielani, vyhodnocovani situacii atd...ten robot vydrzal. To aby v buducich vojnach mali nabijacie stanice a tie mali statut ako Cerveny kriz, ze sa nebudu nicit oboma znepriatelenymi stranami :-)

16.11.2019 | WannabeeP

tREBA DúFAť, žE POLITICI BUDú MAť TOľKO Zdravého ROZUMU, žE NEDAJú ui K DISPOZíCII ARMáDE. aK áno. POTOM SA O BUDúCNOSTI SVETA NEMUSíME Vôbec BAVIť, ZAMýšľAť ALEBO PREDPOVEDAť čOKOľVEK DOBRé.

17.11.2019 | mam_rad_jablka

Roboty, digitalizácia, umelá inteligencia, prepisovanie DNA, majetková nerovnosť, zadlžovanie strednej triedy, prehrievanie planéty, preľudnenosť. Svet potrebuje lídra a my riešime mesiace brexit a to, či sa homosexuáli môžu brať.

Možno sú tieto problémy veľmi komplexné. Je potrebné ich rozkúskovať na menšie uchopiteľné kúsky.

Lídri a politici by sa mali naučiť rozprávať našou rečou. Namiesto "implementácie projektu na minimalizáciu enviromentálnych rizík" by mali povedať "minulý rok sme v kraji vysadili 50.000 stromov a tento rok vysadíme 65000. Zlepší to mikroklímu o 1 stupeň celzia a zabráni prívalovým dažďom.". Napísal som blud, len príklad. Ale ide mi o to, aby sa prázdne a nepochopiteľné frázy lídrov a politikov poľudštili a dostali rozmer skutočnosti.

17.11.2019 | Roman Kanala

Politic majú stále nutkavý pocit, že keď budú používať drevený jazyk, budú vyzerať odborne. Tiež, že môžu kydať nehoráznosti a dunčovia im nebudú rozumieť. Skryjú tak svoju ničotnosť a prázdnotu.