Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Vyhrajte skvelé ceny v ankete Mobil roka 2016 powered by O2

10.01.2017, 14:13

Hľadáme najlepšie mobilné telefóny minulého roka. A tiež inteligentné hodinky, Bluetooth reproduktory a slúchadlá. Zahlasujte aj vy vo veľkej čitateľskej ankete a získajte možnosť vyhrať hodnotné ceny.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Mobil roka

Jubilejný desiaty ročník tradičnej ankety Mobil roka 2016 powered by O2 úspešne odštartoval! Od 10. januára do 10. februára 2017 bude už len na vás, ktoré telefóny, inteligentné hodinky a Bluetooth príslušenstvo patrí medzi to najlepšie na našom trhu.

Štyri významné slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov opäť spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie zariadenia minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, kedy o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov.

Zdroj: Nokia

Doba sa mení a úpravu si žiadali aj jednotlivé kategórie. Nezmenil sa však poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej minulý rok o výsledkoch rozhodlo viac než 15-tisíc zainteresovaných čitateľov. Čím viac vás bude, tým budú výsledky presnejšie a relevantnejšie. Veríme preto, že sa nám podarí prekonať minimálne 16-tisícovú hranicu.

Preto neváhajte a na webe www.mobilroka.sk označte najlepší špičkový, rozumný a výhodný mobil roka 2016. Osem smartfónov do jednotlivých kategórií nominovala po dlhej odbornej debate komisia zástupcov štyroch médií, výsledky hlasovania sú však už len na vás. Základné kategórie dopĺňa trojica kategórií venovaných príslušenstvu: Inteligentné hodinky, Bluetooth reproduktor a Bluetooth slúchadlá roka 2016. Sme úprimne veľmi zvedaví, ktoré z nich vás oslovia najviac.

Podobne ako v minulosti, aj tentoraz načasovanie ankety Mobil roka 2016 powered by O2 súvisí s jej ročníkom, a preto od 10. januára do 10. februára 2017 bude už len na vás, ktoré mobilné telefóny a príslušenstvo k nim sa stanú tými najlepšími.

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné telefóny a príslušenstvo minulého roka, zúčastníte sa aj žrebovania o hodnotné ceny.

 

Partneri ankety Mobil roka 2016 powered by O2 poskytli atraktívne ceny v celkovej hodnote takmer 1 500 eur. Tešiť sa tak môžete na smartfóny CAT a Xiaomi, reproduktor Sony, slúchadlá Bose alebo účinnú antivírusovú ochranu ESET.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Mobil roka

Diskusia (0 reakcií)