Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zľavová hliadka: 4K televízory LG, Sony mobil či reproduktory o tretinu lacnejšie

27.08.2018, 16:22 | Marián Biel | © 2018 News and Media Holding

Pri sledovaní zliav na nás tentokrát vyskočili každoročné výpredaje na britský sviatok, takzvaný Bank Holiday. Na Amazone sme však našli len jednu zaujímavú kúpu. Pri skontrolovaní nemeckej pobočky tohto predajcu sme ale objavili niekoľko poriadne zľavnených technologických hračiek.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

4K, Android, LG, Sony

Žiaľ, v tomto výbere sú produkty, ktoré Amazon neposiela na Slovensko. Je tak potrebné si nájsť známeho, ku ktorému si dáte výrobok zaslať. Možno to nebude problém, známeho, kolegu alebo bratranca v Rakúsku alebo v Londýne má mnoho z nás.

Vo výbere Bank Holiday je viacero zaujímavých zliav, ale pravdepodobne vysokotlakový čistič si z britského Amazonu nebudete posielať. Táto drobnosť sa ale oplatí.

Neprehliadnite

Sony Xperia XZ1 (309 eur, bežne od 390 eur)

Prakticky stále top model od Sony, ktorý sa u nás predáva len od minulého októbra. Pravdepodobne bude v dnešnej dobe niekomu prekážať starší dizajn so širokou bradou aj čelom. To už je ale subjektívna vec. Objektívne je to veľmi slušne vybavený smartfón s 5,2-palcovým full HD displejom, poháňa ho Snapdragon 835 so 4 GB operačnej pamäte, na ukladanie má pripravených 64 GB internej pamäte a slot pre micro SD kartu do 512 GB.

Na zadnej strane nájdete 19 Mpix a vpredu 13 Mpix fotoaparát. Za svoju štartovaciu cenu to nebolo až také žeravé želiezko, s cenou okolo troch stoviek to však je skvelá kúpa.

Xperia XZ1 v tmavomodrejZdroj: Sony

Pokračovanie článku - stránka 1 z 5
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • 0

Tagy 4K, Android, LG, Sony

Diskusia (0 reakcií)