Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zľavová hliadka: Galaxy S9 za polovicu. Samsung má tieto dni reálne zľavy

05.10.2018, 17:38 | Marián Biel | © 2018 News and Media Holding

Z nejakého dôvodu sa kórejská značka rozhodla byť pár dní extra štedrá a bola by škoda to nevyužiť. Zľavy sú trojité. Vo forme šrotovného alebo cashbacku pri mobiloch, plošná zľava pri mobiloch a ďalšej čiernej a bielej technike a k tomu ešte zľavy v práve otvorenej Samsung predajni v Bratislave.

  • Tlačiť
  • 2

Od 5. do 9. októbra sa dajú kúpiť smartfóny Galaxy S9 a S9+ u oficiálnych predajcov so zľavou 200 eur. To znamená 649 eur, respektíve 749 eur.

Potom je tu možnosť akéhosi šrotovného a cashbacku. Šrotovné je klasický výkup staršieho modelu a táto suma sa potom odráta pri kúpe S9 alebo S9+. Teoreticky sa dá S9 kúpiť iba za 49 eur. Ale len v prípade, že necháte Samsung odkúpiť váš Note 8, ktorého výkupná cena je 400 eur. To už je 249 eur.

Zdroj: Marián Biel

Samsung ešte pribalil cashback 200 eur pri kúpe S9 a S9+. Takže S9 potom môžete mať len za 49 eur. Výkupná cena Note 8 ale nie je výhodná, takže túto možnosť asi veľa ľudí nevyužije.

Ak ale nemáte starý Samsung mobil, dostanete len spomínaný caschback 200 eur. Stačí sa zaregistrovať a do 35 pracovných dní máte hotovosť na účte. Takže do utorka zľavnený Galaxy S9 potom vyjde na rekordných 449 eur, S9+ na 549 eur. To sú o dosť nižšie ceny, než ponúkajú tie najlacnejšie e-shopy vo vyhľadávači Heureka. Pritom toto ide o oficiálny predaj s nulovým rizikom, že bude problém s reklamáciou alebo vám dorazí nejaký pofidérny kus od nejakého španielskeho operátora.

Zdroj: Samsung

Ešte väčšie šťastie mali tí, ktorí sa v piatok (5. októbra) zastavili v Avion Shopping Park v Bratislave. Práve tam otvorili najväčšiu predajňu Samsung Galéria s plochou 300 štvorcových metrov. Pri kúpe modelov Galaxy S9 a S9+ za spomínané zľavnené ceny ešte tí najrýchlejší dostali smart hodinky Galaxy Gear S3 Classic s oficiálnou cenou 279 eur úplne zadarmo. Na predajni ich bolo niekoľko desiatok kusov, ale už približne hodinu po otvorení novej predajne boli vypredané.

Samsung Galéria v Avione v rámci osláv otvorenia ponúka do 7. októbra ešte niekoľko zliav z už zľavnených produktov tejto kórejskej značky.

Otvorenie Samsung Galéria v AvioneZdroj: Marián Biel

Námatkovo sme vybrali napríklad robotický vysávač VR10M703CWG, ktorého cena je bežne 669 eur. Tento víkend v spomínanej predajni stojí 469 eur. Pritom sa k nemu viaže momentálny cashback 59 eur (pre kusy kúpené u akéhokoľvek oficiálneho predajcu). Séria VR7000 podporuje Wi-Fi, s rovnou prednou hranou vie vysávať aj rohy miestností a je vybavená FullView senzorom ako vlajková loď s takmer dvojnásobnou cenou. Za cenu 669 má na trhu veľa silných konkurentov, za terajších 410 eur už však ani nie.

Samsung VR10M703CWGZdroj: Samsung

Zľavy sa dali nájsť od

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 2

Tagy Galaxy S9+, Samsung, zľavy