Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéf DPB na čele združenia dopravcov

21.04.2005, 00:00

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Kto je ktoNovým predsedom Združenia prevádzkovateľov hromadnej dopravy osôb v mestských aglomeráciách SR sa stal generálny riaditeľ Dopravného podniku Bratislava (DPB), a.s., Ján Zachar (45). Tento rodák z Piešťan je absolvent Vysokej školy dopravy a spojov v Žiline (dnešná Žilinská univerzita) a bratislavskej City University. Pôsobil vo Výskumnom ústave dopravy, odkiaľ odišiel do Železníc SR. Koľajovej doprave zostal verný desať rokov. V roku 1996 si na rok odskočil do reklamnej brandže, aby sa k doprave vrátil na post šéfa DPB.Združenie, ktorého pôsobenie bolo dosiaľ skôr formálne, chce pod vedením J. Zachara vyvinúť výraznejšiu aktivitu v presadzovaní záujmu prevádzkovateľov mestskej hromadnej dopravy. Organizácia združuje kvarteto dopravných podnikov z Bratislavy, Košíc, Žiliny a Prešova. Jej členmi sú aj SAD Banská Bystrica, SAD Trnava, a SAD Zvolen.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Kto je kto

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.