Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dni Vianoc v Inchebe

01.12.1999, 08:46

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Podnikanie

Priestory Výstavného a kongresového centra Incheba, a.s., Bratislava sa od 3. do 19. decembra stanú miestom výstavy Dni Vianoc spojenej s predajom. Bude nadväzovať na tradíciu osvedčených Vianočných trhov. Hlavná myšlienka programu výstavy spočíva v prezentácii slovenských firiem a výrobcov. Tento rok sa na nej zúčastní takmer 500 vystavovateľov predajcov z celého Slovenska. Sortiment ponúkaného tovaru bude veľmi široký - od hračiek, nábytku, bytových doplnkov a bytového textilu, odevov, koženého tovaru a koženej galantérie, kožušín, obuvi, vianočného tovaru, športových odevov až po sklo, keramiku, knihy, obrazy a výrobky ľudovoumeleckej tvorivosti. Okrem firemných prezentácií nebudú chýbať módne prehliadky, kultúrny a sprievodný program, ktorý sa bude konať v pondelok až piatok od 16. do 18. h, v sobotu a nedeľu od 14. do 16. h.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Podnikanie

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.