Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

HP investuje 8,4 mld. Sk do zmeny loga

01.12.1999, 08:46

 • Tlačiť
 • 0

Prezidentka a výkonná riaditeľka spoločnosti Hewlett-Packard (HP) Carly Fiorina oznámila, že HP zmenil logo a investuje 200 mil. USD (8,4 mld. Sk) do kampane na prijatie novej značky. Logo obsahuje len iniciálky názvu spoločnosti, pod nimi sa nachádza slovo "invent" (vynájsť). Načasovanie kampane súvisí s oddelím divízie meracích prístrojov do novej firmy Agilent a s vyprofilovaním HP ako spoločnosti zameranej na výpočtovú, kancelársku techniku a využitie internetu. C. Fiorina sa vedenia HP, druhej najväčšej počítačovej firmy na svete so 60-ročnou históriou, ujala len pred niekoľkými mesiacmi. Predtým hrala dôležitú úlohu pri vytvorení novej značky spoloč- nosti Lucent Technologies, ktorá sa oddelila od ATT. Televízne a tlačové reklamy s novým logom sa ako prvé objavia v USA 1. decembra. Medzinárodná reklama sa začne v novom roku.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Info-komunikačné technológie

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.