Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

I. Štefanec šéfuje výboru na obnovu Tatier

23.12.2004, 00:00

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Kto je ktoVládny výbor pre obnovu a rozvoj Vysokých Tatier má za sebou prvé rokovanie. Jeho výkonným tajomníkom sa stal bývalý kandidát na eurokomisára za SDKÚ a súčasný prezident Podnikateľskej aliancie Slovenska a Republikovej únie zamestnávateľov Ivan Štefanec (43).

I. Štefanec absolvoval štúdium na Fakulte riadenia Vysokej školy ekonomickej v Bratislave. Vzdelanie si doplnil štúdiom anglického jazyka na Univerzite Komenského a v rokoch 1991 – 1992 absolvoval MBA štúdium s diplomom z Rochester Institute of Technology New York. V roku 1994 ukončil vedeckú ašpirantúru na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity. Jeho pracovná kariéra sa spája s rokom 1983 a s Považskými strojárňami. V období 1992 až 1993 pracoval ako riaditeľ pobočky Ernst & ­Young CS Consulting a od začiatku roku 1994 je jeho kariéra spojená so spoločnosťou Coca-Cola. Tu začal ako finančný riaditeľ, neskôr bol zástupcom generálneho riaditeľa, potom päť rokov generálnym riaditeľom Coca-Coly Beverages Slovakia. Do januára 2004 bol riaditeľom pre európsku integráciu spoločnosti Coca-Cola HBC vo Viedni.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Kto je kto

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.