Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Milex vyváža srvátku do Francúzska a Nemecka

01.12.1999, 08:46

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Firmy v SR

Za deväť mesiacov tohto roka predala spoločnosť Milex, a.s., Nové Mesto nad Váhom vlastné výrobky za takmer 543 mil. Sk. To je o 3,5 % viac ako za rovnaké obdobie v minulom roku. Z ročného plánu výnosov 983 mil. Sk za sledované obdobie naplnili 730 mil. Sk, čo je oproti minulému roku viac o 1,1 %. Spoločnosť zaznamenala aj vyšší rast nákladov na služby, ktorý spôsobilo hlavne zvyšovanie cien pohonných látok. Výroba v hodnotovom vyjadrení dosiahla 74 % z ročného plánu. V naturálnom vyjadrení klesla výroba prírodných syrov (za deväť mesiacov minulého roka to bolo 4052 ton syrov, v tomto roku 3963 ton). Ako jediný slovenský mliekarenský podnik vyváža Milex do Francúzska a Nemecka mesačne asi 200 ton zahustenej srvátky. Informoval o tom Hospodársky denník.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Firmy v SR

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.