Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Príspevok do národnej zbierky na Redutu

01.12.1999, 08:46 | Jana Janků

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

TREND klub

Bratislavská Reduta, budova Slovenskej filharmónie, dostala prednedávnom pri príležitosti inaugurácie slovenského prezidenta narýchlo nový šat v podobe žltej omietky. Pamiatkarom sa veľmi nepáči, že farebne nezvýrazňuje krásne štukatúry, ale aspoň sa tak jeden z najkrajších historických objektov mesta načas zbavil lešenia. Útroby sú však stále v dezolátnom stave. A tak slávnostný koncert k 50. výročiu Slovenskej filharmónie (pred polstoročím v rovnaký deň a hodinu zazneli tóny vtedy založeného symfonického orchestra v auditóriu Slovenského národného divadla) využila firma Tabak, s.r.o., Bratislava, patriaca do nadnárodnej skupiny Philip Morris, na odovzdanie symbolického šeku v sume 400-tisíc Sk. Je príspevkom do celonárodnej verejnej zbier-ky na generálnu rekonštrukciu Reduty.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika TREND klub

Diskusia (0 reakcií)

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.