Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vladimír Dvořáček - biografia

01.12.1999, 08:46

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Rozhovor

Vladimír Dvořáček sa narodil 21. júna 1963 v Bratislave. V roku 1985 skončil štúdium na Fakulte ekonomiky a riadenia výrobných odvetví Vysokej školy ekonomickej (dnešnej Ekonomickej univerzity). Do roku 1990 pracoval v štátnom podniku Slovenská polygrafia ako asistent generálneho riaditeľa a vedúci ekonomického oddelenia. Ešte v tom istom roku sa zamestnal v štátnom podniku Danubiaprint v Bratislave, kde bol vo vedení podniku do roku 1992. Nasledujúce dva roky pôsobil v spoločnosti Codea, s.r.o., Bratislava. Vo Fonde národného majetku (FNM) SR je od roku 1994, najskôr pracoval v sekcii výkonu práv akcionára, potom v sekcii stratégie, správy majetku a súhrnných informácií. V decembri 1998 bol vymenovaný do funkcie riaditeľa sekcie stratégie a stal sa členom Výkonného výboru FNM SR. V. Dvořáček je ženatý, má dve deti.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Rozhovor

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.