Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ing. Igor BROSSMANN, prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska

15.03.2000, 08:41

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Aktuality

Narodil sa 30. júna 1966 v Bojniciach. Vysokoškolské štúdium skončil v roku 1990 na Strojníckej fakulte SVŠT (dnes Technická univerzita) v Bratislave. Potom spoluzaložil a vedie reklamnú agentúru Wiktor, ktorá od roku 1994 vystupuje pod názvom Wiktor/Leo Burnett, pretože zastupuje na Slovensku celosvetovú sieť Leo Burnett. Je vynálezca aerodynamickej pečiatky a spolutvorca marketingových a kreatívnych stratégií významných domácich a zahraničných značiek. Ako spoluautor reklamných kampaní získal ocenenia na domácich a európskych súťažiach kreativity (Zlatý klinec, Golden Drum Portorož, Epica Awards Paríž). Od roku 1996 je členom redakčnej rady odborného mesačníka Stratégie a členom prezídia Klubu reklamných agentúr Slovenska (KRAS). V súčasnosti je spolumajiteľom, predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom komunikačnej skupiny spoločnosti Wiktor/Leo Burnett Group. Členovia KRAS-u ho na valnom zhromaždení 9. marca zvolili sa prezidenta KRAS-u.

"KRAS je dnes rešpektovaná stavovská organizácia najkvalitnejších reklamných agentúr, ktorá je pevne ukotvená v európskych štruktúrach reklamného priemyslu," povedal pre TREND po svojom zvolení. "KRAS funguje dobre a ide správnym smerom. Mojou hlavnou ambíciou je preto priniesť novú razanciu najmä do spolupráce KRAS-u s ďalšími subjektmi, ktoré vplývajú na zdravý vývoj slovenského reklamného trhu." Je ženatý, má dve deti a býva v Bratislave.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Aktuality

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.