Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

JAGA býva vo svojom

07.04.2010, 10:12 | kš

 

 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Vedenie vydavateľstva JAGA Group privítalo partnerov zo stavebného biznisu na slávnostnom otvorení svojej novej administratívnej budovy v bratislavskom Lamači. Na obrázku pásku strihajú Oto Bortlík, zástupca spoločnosti ise, Marián Pokrivčák z ATELIÉR-u 3M, a Dušan Majdúch, predseda Slovenskej komory stavebných inžinierov. V pozadí je riaditeľ vydavateľstva JAGA Group Peter Halász. Generálnym dodávateľom stavby bola spoločnosť ise, architektonický návrh spracoval bratislavský ATELIÉR 3M. Štvorpodlažný objekt nemohol nik z pozvaných prehliadnuť. Dominuje mu biela a sivá farba, ktorú vidno na fasáde i v interiéri v rôznych odtieňoch. Opatrne a veľmi jemne, obzvlášť zvonka, ich oživuje červená a vnútri kontrastuje ešte čierna. Hostia ocenili aj útulné kancelárie rozmanitých veľkostí, opticky prepojené dverami s priehľadným sklom a niekde aj oknami. Poskytujú tak väčší pokoj na prácu, ale zároveň aj priestor kedykoľvek otvorený na komunikáciu. Počas slávnostného večera ich doslova rozospieval Marián Grexa a na prízemí steny ožili farbami obrazov z Brazílie.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 14/2010. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 3,99 €
 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Rubrika Spoločenská rubrika

Súvisiace články

Tesco Experiment

Najväčší reťazec na Slovensku predstaví tento rok dva úplne nové koncepty predajní

Novitech Tax pohorel na e-daniach

Kofolu ťahá súdržnosť vlastníkov

Hladko do novej banky? Ako kde

Japonci predali vlajkovú loď

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.