Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Špecialitka pre nenáročných

11.08.2010, 11:28 | mm

 

 • Tlačiť
 • 0

Chutný bočný slajder LG Town GT350 s QWERTY klávesnicou síce vyzerá dosť plastovo a ponúka iba vlastný uzatvorený operačný systém, jeho cena okolo 150 eur to však bohato vyváži. Trocha pestrého juhokórejského dizajnu si určite nájde svojich priaznivcov. V základnej výbave sa totiž nachádza najmä integrovaná komunikačná a social networkingová výbava, pripojenie k WiFi a HSDPA, či dokonca stereo FM rádio s vysielačom. Zo sociálnych sietí obsahuje používateľské rozhranie S-class napríklad Facebook, Twitter alebo Orkut. Z ďalšej výbavy je prítomný trojpalcový 240 x 400-pixelový QVGA displej, dvojmegapixelový fotoaparát, Bluetooth s A2DP a prehrávač hudby. Jeho rozmery sú 107,5 x 52,5 x 15,9 milimetra a hmotnosť 125 gramov. Predávať sa bude aj na Slovensku v štyroch farbách – fialovej, modrej, striebornej a čiernej. Vzhľadom na jeho vlastnosti zaboduje najmä klávesnicou na pohodlné písanie, dotykovým displejom a pekným dizajnom, bohužiaľ, s pochopiteľne väčšou hrúbkou.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 32/2010. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Technologické hračky

Súvisiace články

Horúca pôda pre Aupark

HB Reavis musel roky čakať kvôli ťahaniciam vzhľadom na dopravu, teraz prišli na rad hradby 2

Každý rok potrebujem novú hračku

Prekliaty priemyselný park

ZVL Auto chce nový rozbeh

Figeľove cesty

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.