Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dvadsať rokov nezištnej pomoci

03.02.2010, 10:18 | mm

 

 • Tlačiť
 • 0

Liga proti rakovine v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave pripravila minulý týždeň slávnostný večer pri príležitosti 20 rokov svojho pôsobenia. Počas večera si uctila svojich dlhoročných partnerov a podporovateľov nielen z radov firiem, mestských samospráv, médií, ale aj lekárov, dobrovoľníkov zo škôl či jednotlivcov, ktorí lige počas jej pôsobenia na Slovensku i v zahraničí pomáhali. Vďaka nim môže realizovať všetky projekty a aktivity pre onkologických pacientov a pôsobiť i na poli prevencie. Slávnostný večer svojím vystúpením podporili aj známi umelci – Sisa Sklovská, Cigánski diabli, Fragile, Ivana Surovcová a Filip Tůma, tanečná skupina Spin, Vašo Patejdl a Bratislavský chlapčenský zbor. Slávnostným večerom sprevádzali moderátori Alena Heribanová a Ján Gallovič.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 5/2010. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 4,45 €
 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Spoločenská rubrika

Súvisiace články

Kto získa na kariérnom raste

Sľuby ministerstva o príplatkoch pre vzdelávajúcich sa učiteľov ostávajú na papieri 2

Ako z(a)vádzať investora

V Hlohovci prefarbia modrú tabletku

Grécko nie je jediné

Ako sa v kríze zrodil rekord

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.