Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Skylink je na predaj

31.08.2011, 12:16 | Tomáš Czwitkovics | Mirka Kernová

Skylink na predaj, dvojnásobné digitálne víťazstvo Towercommu

 • Tlačiť
 • 1

Najväčšia satelitná platforma na Slovensku a v Česku Skylink patriaca operátorovi Towercom je na predaj. Podľa informácií servera Mediálne.sk najpravdepodobnejším kupcom slovenskej časti je Slovak Telekom. Ak dohoda definitívne padne, dcéra Deutsche Telekomu by sa stala nielen najväčším poskytovateľom pevných liniek a internetu, ale aj TV signálu.

Neznámy predávajúci

Slovak Telekom ani Towercom informácie o obchode priamo nezavrhli, no zároveň ich odmietli komentovať. „Naša spoločnosť nekomentuje žiadne špekulácie o akýchkoľvek obchodných rokovaniach alebo akvizíciách,“ reagoval hovorca Slovak Telekomu Andrej Gargulák. „Nebudeme sa k tejto veci vyjadrovať,“ povedal tiež marketingový manažér Michal Šuran zo spoločnosti Towercom, ktorá vlastní Skylink. Šéf spoločnosti TradeTec, ktorá Skylink zastupuje v Česku, v rozhovore pre Satcentrum.com označil informácie o predaji za fámu, no predaj nevylúčil. O obchode podľa neho nie je zatiaľ rozhodnuté, „múdrejší hádam budeme začiatkom septembra,“ uviedol J. Glisník.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 1

Rubrika Marketing a médiá

Súvisiace články

Česko zavádza to, čo Slovensko

Česi nerušia superhrubú mzdu, pretože ju ešte ani nezaviedli

Tretí smer kočovskej Helly

Obrana, ktorá nehryzie

Prepadovka vo firme

Odvodový bonus, krok prvý

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.