Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

TREND top reštaurácie a hotely 2012

23.11.2011, 10:37 | md | © 2011 News and Media Holding

 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Už niekoľko rokov TREND predstavuje formou bedekra najlepšie slovenské reštaurácie a hotely. V najnovšom vydaní bedekra doň zahrnul 188 reštaurácií a 164 hotelov, ktoré predstavujú to najlepšie, čo sa v oblasti hospitality na Slovensku nachádza. Tento rok hodnotitelia v kritériách urobili niekoľko zmien. Tá najdôležitejšia sa týka známej skutočnosti, že zariadenie je také dobré, aký je dobrý jeho personál. Lebo aj ten najkrajšie vybavený hotel alebo reštauráciu robia výnimočným až ľudia, ktorí v ňom pracujú. Preto tento rok dávali menej bodov za vybavenie a väčší dôraz kládli na servis. S reštauráciami je to podobné – občas sa stretávali s podnikmi dizajnovo a architektonicky bezchybnými, z ktorých kričí, koľko stáli peňazí, ale tým sa to končí. Kuchyňa nemá koncept, jedlo za veľa nestojí a dojem nenapraví ani obstojná obsluha. Preto v publikácii TREND vyzdvihuje podniky, kde je to najmä o ľuďoch. Bedeker je vždy príležitosťou aj na malé zamyslenie sa nad rokom, ktorý sa práve končí. Z  pohľadu TRENDU nebol taký turbulentný ako roky predtým, aj nových hotelov a reštaurácií pribudlo menej ako napríklad vlani. Niektoré nové zaujímavé zariadenia však hodnotitelia zaznamenali a v knihe sú ozančené. Nové lastovičky vždy potešia, ešte viac však zistenie, že reštaurácií, ktoré si držia stabilne vysokú úroveň, stále pribúda. Už zďaleka neplatí, že na Slovensku sú pravidlom podniky, ktoré nasadia vysokú latku pri štarte a potom ju začnú samy podliezať. Aj tento rok je cieľom bedekra uľahčiť orientáciu nielen čitateľom, ale aj ľuďom z hotelového a gastronomického biznisu, ktorí vydanie knihy chápu ako snahu pomôcť k zvyšovaniu úrovne hotelov a reštaurácií na Slovensku. Predplatitelia TRENDU, ktorí budú mať zaplatené ročné predplatné na rok 2012, dostanú publikáciu zadarmo.

Kolektív: TREND TOP Reštaurácie a hotely 2012. Vydal TREND Holding, s.r.o., Bratislava 2011. Počet strán 232 s., cena 8,27 €. Publikáciu distribuuje TREND Holding. Knihu z predminulého TRENDU Vybudujte skvelú firmu dostane zadarmo Oľga Rebrová z Bratislavy. Objednávku pošlite na adresu TREND klub, Tomášikova 23, 821 01 Bratislava 2 alebo vyplňte objednávku na www.etrend.sk.

Dočítali ste článok z TRENDU
Článok vyšiel v týždenníku TREND 47/2011. Ak ste predplatiteľ TRENDU alebo TRENDU Digital, prihláste sa alebo si aktivujte predplatiteľský prístup.
Vyberte si predplatné od 3,99 €
 • Tlačiť
 • Poslať e-mailom
 • Oznámiť chybu
 • 0

Rubrika Knižné novinky

Súvisiace články

Ďakujeme, Richard

Milión eur stačil SaS, aby sa dostala pred rokom do vlády, účet za jej položenie však bude vyšší 19

Teraz sú skvelé časy

Strácate zamestnanie? Pustite sa do vlastného biznisu

Licitácia podľa vzoru Samsung

Lekári v čakárni

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.