Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nový majiteľ .týždňa

09.02.2011, 10:20 | lk

Spoluvlastníkom vydavateľstva W Press sa stal Hedvigin advokát Roman Kvasnica

 • Tlačiť
 • 0

Novým spolumajiteľom vydavateľstva W Press sa stal advokát Roman Kvasnica, známy aj z prípadu Hedvigy Malinovej. R. Kvasnica kúpil vo vydavateľstve podiel od Rudolfa Zajaca, bývalého ministra zdravotníctva. Ďalším spoločníkom vo vydavateľstve okrem šéfredaktora Štefana Hríba je Štefan Meszlényi z Komárňanských tlačiarní. Všetci traja majú vo vydavateľstve menšinový podiel.

„Je to úplne bežná zmena vo vlastníckej štruktúre. Rudolf Zajac je teraz častejšie v zahraničí, je poradca českého ministra zdravotníctva,“ okomentoval Š. Hríb vstup nového spoluvlastníka. S novým majiteľom R. Kvasnicom má .týždeň a Hríb už dlhodobo dobré vzťahy. „Stretli sme sa s Romanom Kvasnicom v predstave, čo je .týždeň a čo by mal byť.“

Roman Kvasnica zastupuje viaceré mediálne známe prípady. Je advokátom Hedvigy Malinovej, zastupoval aj samotný .týždeň, napríklad v súdnom spore s trnavským arcibiskupom na dôchodku Jánom Sokolom, vystupoval aj ako advokát sudcu Alexandra Mojša či ako právny zástupca spoločnosti Pohoda.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Marketing a médiá

Súvisiace články

Televízna veľmoc

Každá štvrtá európska LCD bude v tomto roku Made in Slovakia

Nadstavby: lákavé a problematické

Ako sa vyznať v labyrinte

Trh ponúka lacnejší plyn

Delte je tesná nová fabrika

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.